“Drink ”
Gasova Lampa — recenzja

Gasova Lampa
Nr 31 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Ukraińska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Klimat restauracji jest rewelacyjny. Na samej górze roztacza się widok na cześć Lwowa. Zamówiłem alkohole w probówkach, były zróżnicowane, kolorowe i rożnej mocy. Nie ma co do nich żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo zamówiłem mały talerz przystawek których głównym składnikiem był tłuszcz. Knajpę polecam na drinka jednak nie warto zamawiać jedzenia jeśli nie chcesz aby wyjeżdżając ze Lwowa Twój cholesterol plasował się na poziomie 300+ mg/dl

Dziękujemy, arandir44

Miejsce ciekawe ale tylko na drinki !! Do jedzenia nie ma tu klimatu , wystrój tych lamp i unoszącym się posmakiem nafty nie nastraja do konsumpcji :)

Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Polecam miejsce że względu na wyjątkową atmosferę, świetne szoty serwowane w probówkach, niskie ceny. Mała porcja przekąsek wystarczyła nam dla 4 osób. Mam nadzieję na powrót do tego magicznego miejsca!

I recommend this place bcuz of the unique atmosphere, great shoots served in test tubes, low prices. A small portion of snacks was enough for 4 people. Hope to come back soon to this magic place!

Dziękujemy, Agentmerix
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przy wejściu Pan w starodawnym stroju zaprasza do odwiedzenia lokalu. Pamiętać trzeba o zielony świetle przy wejściu ;). Jedzenie ok, ale przychodzi się tu chyba głównie dla spróbowania nalewek, by wypić je z probówek. Świetna sprawa, polecam.

Dziękujemy, tomiszy
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, chociaż nie było powalające, porcje raczej przeciętne. Mają za to bardzo smaczne drinki-nalewki (neonówka) i całkiem dobre piwo. Obsługa bardzo się stara.

Dziękujemy, cuberman

Gasova Lampa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Gasova Lampa? Podziel się wrażeniami!