“Oryginalna knajpa, warta odwiedzenia.”
Gasova Lampa — recenzja

Gasova Lampa
Nr 31 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Ukraińska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przy wejściu Pan w starodawnym stroju zaprasza do odwiedzenia lokalu. Pamiętać trzeba o zielony świetle przy wejściu ;). Jedzenie ok, ale przychodzi się tu chyba głównie dla spróbowania nalewek, by wypić je z probówek. Świetna sprawa, polecam.

Dziękujemy, tomiszy

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, chociaż nie było powalające, porcje raczej przeciętne. Mają za to bardzo smaczne drinki-nalewki (neonówka) i całkiem dobre piwo. Obsługa bardzo się stara.

Dziękujemy, cuberman
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko dobre, świetny klimat, wszędzie dookoła lampy, fajne nalewki, piękny widok z góry. Warto odwiedzić :)

Dziękujemy, veannmagj
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w pięć osób. Obsługa miła i się stara, jednak sławnych drinków w probówkach nie polecam. Weźcie najmiejszy zestaw i jeśli Wam posmaują dobierzcie. Nam niestety nie podeszły. Obsługa na plus.

Dziękujemy, 521zbignieww
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia ze względu na wystrój i ciekawy klimat, jedzenie całkiem dobre, nie coś czego nigdy nie jedliśmy, ale było smacznie. Natomiast szoty robiły wrażenie wizualne, w smaku było różnie, jednak warto spróbować, ceny na dobrym poziomie :)

Dziękujemy, dariagaa

Gasova Lampa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Gasova Lampa? Podziel się wrażeniami!