Lwów

“Świetne mięso i klimat ”

The First Lviv Grill Restaurant of Meat and Justice
Nr 18 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Bar ze stekami
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie - pieczone ziemniaki, surówka, steki. Do tego fajny klimat, pokazy gilotynowania. Polecam.

1  Dziękujemy, piotrl190

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce. Czesto sa w nim kolejki, ale jedzenie bardzo dobre. Steki i szaszlyki bardzo pozytywne. Ryby gorsze. Polecam.

Dziękujemy, adamrS563HJ
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przerost formy nad teścia. Jeżeli ktoś chce zjeść kawałek grillowanego mięsa w europejskich cenach przy szopce tworzonej pod turystów jest to idealne miejsce. Niczym nie zachwyca, niczym nie porywa, nie polecam

Dziękujemy, grzegorzf897
Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce, dobra lokalizacja tuż przy płycie Starego Rynku. Bardzo fajny wystrój ala lata 20-te. Strawy smaczne ze świeżych lokalnych produktów. Mizeria z ogórków z odrobiną twarogu i śmietaną wspaniała. Skusiłem się na najdroższa w karcie potrawę - żeberka z baraniny - smaczne, porcja wystarczająca - bardzo dobre warzywa z grilla. Najmocniejszy punkt to doskonały serwis kelnerski, mówiący po angielsku, polsku. Dobre miejsce na dłuższą biesiadę i szybką kolacje. Ogromny atut to sporo miejsca i odczuwalna przestrzeń. Nastrojowo, melancholijnie - polecam.

2  Dziękujemy, mo42mo
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Meat&Justice wstąpiliśmy w trakcie spaceru, a że pogoda nie zachęca do jedzenia, zdecydowaliśmy się na piwo i przekąski w postaci marynowanych warzyw oraz półmiski mięs. Porcje duże, ceny umiarkowane (Za 2 przystawki i 3 regionalne piwa zapłaciliśmy 382uah bez napiwku). Z marunowanych warzyw najpyszniejsza byla kapusta w soku z buraka, natomuadt pomidiry niezjadliwe. Kapusta i ogórki kiszone tylko poprawne. W trakcie naszego pobytu było bardzo mało osób, kat nieobecny. ;)

1  Dziękujemy, KasiaLewandowska

The First Lviv Grill Restaurant of Meat and Justice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w The First Lviv Grill Restaurant of Meat and Justice? Podziel się wrażeniami!