The First Lviv Grill Restaurant of Meat and Justice
Nr 16 wśród 736 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Bar ze stekami
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 29 czerwca 2018

Drugi raz byłam "U Kata" i niestety widzę różnicę. Pierwszy raz wychodziłam z restauracji zachwycona i najedzona, tak że ledwo wstałam od stołu. W przeciągu roku ceny poszły niestety sporo do góry, i chociaż mięso jest dalej bardzo smaczne, to mam wrażenie , że porcje jakby mniejsze.

Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Za każdym razem kiedy jestem we Lwowie (a staram się być min 2 razy do roku) wybieram się tam na obiad. Po pierwsze przepyszny grill po drugie niesamowita atmosfera. Jedno z lepszych miejsc we Lwowie.

Dziękujemy, tu_kab2016
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Konkretne jedzenie, pyszne mięso, wszystko smazone na oczach klientów, niespodziewana forma rachunku, fajny wystroj i klimat. Miła obsluga, również po polsku.

Dziękujemy, 302bernadetaj
Zrecenzowano 4 czerwca 2018

Obsługa na plus, na minus to oczywiście czas oczekiwania na jedzenie. Jedzenie bardzo smaczne ale wydaje mi się, ze miejsce trochę przereklamowane. Piwo podano nam w temperaturze pokojowej i to dwukrotnie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 42remekp
Zrecenzowano 10 maja 2018

W przeszklonym pawilonie pod murem miejskim na tyłach kościoła świętego Andrzeja. Może zdarzyć się, że przed wejściem gromadzi się pokaźna kolejka, dorosłych z dziećmi, dużych grup towarzyskich. Przed wejściem dyżuruje kat, który używając średniowiecznych narzędzi tortur wymierza sprawiedliwość chętnym na to gościom. W środku zaś króluje mięso z rożna. Różne gatunki mięs na szpadach leżą na długim ruszcie i wiszą nad żarem węglowym. Mięso znakomicie doprawione i wypieczone, obok grilują się także papryki, cebule, ziemniaki. Kucharzy ledwo widać w tym dymie. Warto tu przyjść, ceny znośne, a wszystko smakowite.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Andrzej R

The First Lviv Grill Restaurant of Meat and Justice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w The First Lviv Grill Restaurant of Meat and Justice? Podziel się wrażeniami!