Lwów

“Przeciętnie”
white Lion — recenzja

white Lion
Nr 89 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo dobry barszcz ukraiński. Pierogi średnie, zamówiłyśmy mix (z mięsem, z kapustą i z ziemniakami). Ciasto w niektórych tak grube, że aż niedogotowane a inne rozgotowane. Dobry śledź z buraczkami.

Dziękujemy, Kacik123

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre i porcje dosyć spore. Ceny nie są wygórowane (kilogramowy garnek pierogów, barszcz ukraiński, duży napój i piwo kosztowały ok. 60 zł). Obsługa lokalu bardzo miła, nie czekaliśmy długo na jedzenie. To był jeden z lepszych wyborów we Lwowie.

Dziękujemy, joanna_ruta
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Znalazłam to miejsce jak większość osób z polecenia. Niepozorne, nie zachęca do wejścia. Na dole przyjemny klimat. Krzesła jak w większości miejsc we Lwowie niewygodne :-) drewniane.
Bardzo smaczny barszcz z duża ilością czosnku / ale mieliśmy po nim małe rewolucje żołądkowe/ i pyszne piwo pszeniczne Biały Lew.
Smażony ser ok, bez rewelacji.
Ceny przystępne.

Dziękujemy, annamS2688IN
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz wygląda jak bar czy lub i gdyby nie to, że trafiłam na to miejsce na kilku blogach przygotowując się do wyjazdu do Lwowa, raczej bym nie weszła na obiad. Na zewnątrz prezentowane jest tylko menu ukraińskie, a Biały Lew ma wersję zarówno angielską, jak i polską! :)
Obsługiwała nas wspaniała, bardzo miła i zaangażowana kelnerka Alina. Na początek zamówiliśmy barszcz ukraiński i soliankę. Obie dobre z dodatkowym punktem dla barszczu. Później chcieliśmy spróbować tzw. Porcji Lwa czyli podawanych w glinianum garnku pierogów. Niestety wybrana przez nas opcja się skończyła i zdecydowaliśmy się na smażone pierogi ruskie. Dostaliśmy informację, że trzeba będzie poczekać 40 min i dokładnie po tym czasie otdmrzymslismy jedzenie. W międzyczasie raczylismy się bardzo dobrym piwem firmowym Biały Lew. Za to wszystko - jedzenie, 5 dużych piw i 3x50ml wódki Złoty Lew zapłaciliśmy 596uah, czyli ok 90zł. Bardzo dobra cena jak na Lwów obecnie i oferowaną jakość. Załączam zdjęcia jedzenia i menu.

1  Dziękujemy, KasiaLewandowska
Zrecenzowano 8 czerwca 2018

Niepozorne wyglądające miejsce z naprawdę bardzo smacznym regionalnym jedzeniem. Ceny świetne, porcje większe i mniejsze. WARTO

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Beata A

white Lion — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w white Lion? Podziel się wrażeniami!