Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel czysty , ja miałam pokój z balkonem ,duża łazienka z suszarka i czyste ręczniki wymieniane codziennie . Klimatyzator w każdym pokoju , szklaneczki i czajnik . Śniadanie bardzo dobre i duży wybór ,kawa z ekspresu . Na recepcji super pracownicy . Hotel na 4 pietrze ,a i jeszcze mega wygodne łóżko i duża szafa pewnie jak jeszcze wybiorę się do Lwowa to będzie moja miejscówka

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Gabriela O
Zrecenzowano: 26 marca 2019

Bardzo korzystne ceny. Czysto, przestronne pokoje. Idealne położenie- w sercu historycznego Lwowa. Bardzo dobre śniadania, no może z wyjątkiem pieczywa, które nie jest zbyt świeże.
Przemiła obsługa, na recepcji można kupić wodę, colę i piwo. Oprócz tego jest dystrybutor z wodą do picia.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano: 27 lipca 2018

Hotel wygrywa swoją lokalizacją. Ładne łazienki i na pierwszy rzut oka również pokoje, ale po przyjrzeniu się szczegółom okazuje się, że jest słabo posprzątany, a wszystko trzyma się w pokoju na słowo honoru. Hotel położony na 4 piętrze kamienicy, przy samym Prospekcie Svobody. Uwaga: w środku dodatkowo bardzo strome schody. Polecam tylko przy okazyjnej cenie i ze względu na lokalizację

Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, skysoltys
Zrecenzowano: 30 maja 2018

dobra lokalizacja i zadowalająca jakość pokoi
często odwiedzam to miasto i ten hotel zasługuje na rekomendacje
uwaga dla podróżnych-warto znać język rosyjski lub chociaż podstawowe słówka z ukrainskiego bo po polsku a tym bardziej po angielsku się z obsługą nie dogadacie

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, maciekmamamama
Zrecenzowano: 19 maja 2018 z urządzeń przenośnych

U. W. A. G. A... P. L. U. S. K. W. Y!
Hotel znajduje się na 4 piętrze (bez windy) o czym nie ma informacji na booking (ani o 4 piętrze ani o braku windy). Lokalizacja bardzo dobra, bo ścisłe centrum, ale jest też dużo airbnb a tej okolicy.
Ucieszylam się na widok odremontowanego pokoju i łazienki oraz szczelny h plastikowych okien. W pokoju jest ogrzewanie, klimatyzacja, telewizor, suszarka do włosów, całkiem niezłe WiFi, szafa, dwa stoliki nocne, toaletka oraz... pluskwy. I to cała masa. Już ciemne niedoprane ślady na pościeli powinny wzbudzić waszą czujność. Po pierwszej nocy obudziłam się z wieloma ugryzieniami a nawet znalazłam pluskwę na prześcieradło. Problem jest poważny, bo poza zerowym komfortem pozostaje jeszcze kwestia przywleczenia pluskiew że Lwowa do domu - polecam chociażby wikipedie, pluskwy są bardzo trudne do zwalczania w domowych warunkach i jest to koszt od setek do nawet 3 tys złotych przy konieczności wynajęcia profesjonalnego uzuwacza insektow.
Trzy gwiazdki dla hotelu Plazma to jakaś pomyłka. Zgłosiłam na recepcji po pierwszej nocy, że w moim pokoju (25 - unikajcie!) są pluskwy ale nic poza zasmyconym wyrazem twarzy miłej pani na recepcji tym zgłoszeniem nie wywołałam. Następnego dnia po przyniesienie pluskwy na ręczniku na recepcję usłyszałam, że zostało to zgłoszone menagerowi i on wie,ale jest tylko do 18 a teraz jest już późno i będzie dopiero następnego dnia rano. Unikajcie tego miejsca!

AVOID THIS PLACE - BEDBUGS!
I booked a room for 3 nights and everything seems to be fine: room and bathroom after renovation, hairdryer, TV, air conditioning, quite good wifi and... bedbugs! Pay attention if you saw small black/dark dots on your bed sheets - in the room there are plenty of bedbugs and for sure they will travel with you back home and this is a total disaster. After the first night I informed the stuff at the reception and a day later I even found a bedbug on the fresh towel on my bed and brought it to show to the reception. I get info that the menadger knew about bedbugs but it's already evening and his not here and will be back from 10am till 6pm. This is definitely NOT 3* category hotel. Don't come to the plazma hotel!

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa