Lwów

“Wspaniała kawa z whisky”

Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture
Nr 1 wśród 45 Kawa i herbata (Lwów)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Wybrałyśmy się z polecenia na kawę z whisky. Strzał w dziesiątkę! Bardzo dobra nalewka z kawy ze śmietanką. Przy wejściu do kawiarni sklepik w którym można kupić kawy, nalewki i gadżety związane z kawą. ‚Must be’ na liście podczas wizyty we Lwowie.

Dziękujemy, Kacik123

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam we wrześniu 2019.
W podziemiach znajduje się "kopalnia kawy".
Oczywiście w przenośni.
Można zamówić sobie kawkę, która podana jest w widowiskowy sposób.
W podziemiach znajdują się tory imitujące kopalnie węgla.
Zdecydowanie fajne miejsce.
Polecamy.

1  Dziękujemy, jolantas922
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kawa, przepyszne brownie i lody, ciekawe atrakcje w piwnicy upozorowanej na kopalnię kawy. Polecam!

1  Dziękujemy, bernadette_bm
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce, które trzeba zwiedzić !!! Niesamowite podziemia zwiedzane w kasku oraz przypalają przy gościach palnikiem kawa!!! Petarda!!! Tłoczno ale warto. Robi wrażenie

1  Dziękujemy, marianmN7818UR
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Magiczne miejsce, szczegolnie jesli wybierzemy stolik na dolnym poziomie, gdzie bedziemy siedziec w kasku. Nas urzekła atmosfera i klimat. W samym centrum Lwowa pyszna kawa z nutka adrenaliny.

1  Dziękujemy, Malgorzata M

Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture? Podziel się wrażeniami!