“Rain in the forest - gdzie ciepłe spotyka się z zminym”

Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture
Nr 1 wśród 40 Kawa i herbata (Lwów)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Świetne miejsce w moimi osobistym rankingu numer dwa zaraz po : Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture. Miejsce ma swój klimat! Zapach kawy unosi się od wejścia. Ceny podobnie wszędzie są ok. Obsługa super! Pani w okularach doradziła perfekcyjnie. Zapytałem o speciał i się nie zawiodłem : kawa mrożona z czekoladą, rumem i czymś tam jeszcze koniecznie spróbujcie!. Niestety nazwy nie pamiętam Ogólnie wszyscy uśmiechnięci co pomaga w wydawaniu pieniędzy. Nie było polskiego ani angielskiego menu, ale Pani bardzo ładnie przeprowadziła nas przez proces zamawiania i doradziła co i jak. No dziewczyna na medal! Miejsce urocze spędzicie chwilę a będziecie chcieli więcej !

Dziękujemy, grzegorzwnuk

Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawostka regionalna. Kawa rożna....I pewnie dobra. Mizna zobaczyc palarnie kawy.Sklep i kawiarnia. Polecam.

Dziękujemy, Malgorzata S
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiazkowy punkt Lwowa..palarnia kawy posiada sklepik..a wlasciwie trzy sklepiki gdzie sprzedawana jest kawa w ziarnach lub na życzenie mielona(obsluga pyta nawet jak grubo zmielić) są też juz gotowe kawy, nalewki oraz inne drobiazgi..na prost wejscia jest kawiarnia gdzie mozna sie napic pysznej kawy..jednak warto zejsc do podziemi..kazdy dostaje na glowe kask..sa stoliki i takze mozna napic sie kawy nawet z ognistym pokazem palnika..przechodzac podziemne korytarze wypelnione salkami ze stolikami wchodzimy na góre do duzego oszklonego patio..gdzie takze mozna napic sie kawy i zjesc pyszny sernik..Polecam

Dziękujemy, koczis77
Zrecenzowano 12 maja 2019

Świetny pomysł, ażeby kawiarnia była muzeum - kopalnią kawy.
Polecam zwiedzić, na zasadzie funkcjonowania kopalni węgla kawa jest w tym miejscu "wydobywana".
Pyszna kawa, bardzo fajny klimat, wystrój pomieszczeń zróżnicowany, największą atrakcją jest kawa przypalana palnikiem na oczach zamawiających ją - dodam, że w bardzo ciemnym pomieszczeniu - spektakularny efekt
Po prostu trzeba tam pójść :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, joanna999999
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj aż dwa razy, ponieważ bardzo smakowała nam kawa. Próbowaliśmy od zwykłego espresso, americano mleka, poprzez cappuccino a kończąc na kawach z alkoholem. Dokładnie nazw kawy z alkoholem nie pamiętam, ale polecam na rozgrzanie w chłodny dzień :) Chcieliśmy zamówić napoleonkę, ale nie było, więc wybraliśmy brownie z lodami śmietankowymi, ale nie polecamy, ponieważ orzechy były mocno zmielone i słabo wyczuwalne a w smaku ciastko takie sobie. Pierwszy razem obsługiwał Nas kelner w ciemnym długim korytarzu przy wejściu, który był świetnie zorganizowany pomimo dużego ruchu, natomiast drugim razem wybraliśmy miejsce na tzw. patio że szklanym dachem, tam niestety kelnerka najpierw przyniosła połowę zamówienia, resztę doniosła później(trochę dziwnie jak zamawiasz kawę i ciastko to oczekujesz jedzenia go i jednoczesnego popijania kawy), a o szklance wody w ogóle zapomniała.

Dziękujemy, Sylwia B

Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture? Podziel się wrażeniami!