“Klimatycznie”

Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture
Nr 1 wśród 40 Kawa i herbata (Lwów)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiazkowy punkt Lwowa..palarnia kawy posiada sklepik..a wlasciwie trzy sklepiki gdzie sprzedawana jest kawa w ziarnach lub na życzenie mielona(obsluga pyta nawet jak grubo zmielić) są też juz gotowe kawy, nalewki oraz inne drobiazgi..na prost wejscia jest kawiarnia gdzie mozna sie napic pysznej kawy..jednak warto zejsc do podziemi..kazdy dostaje na glowe kask..sa stoliki i takze mozna napic sie kawy nawet z ognistym pokazem palnika..przechodzac podziemne korytarze wypelnione salkami ze stolikami wchodzimy na góre do duzego oszklonego patio..gdzie takze mozna napic sie kawy i zjesc pyszny sernik..Polecam

Dziękujemy, koczis77

Zrecenzowano 12 maja 2019

Świetny pomysł, ażeby kawiarnia była muzeum - kopalnią kawy.
Polecam zwiedzić, na zasadzie funkcjonowania kopalni węgla kawa jest w tym miejscu "wydobywana".
Pyszna kawa, bardzo fajny klimat, wystrój pomieszczeń zróżnicowany, największą atrakcją jest kawa przypalana palnikiem na oczach zamawiających ją - dodam, że w bardzo ciemnym pomieszczeniu - spektakularny efekt
Po prostu trzeba tam pójść :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, joanna999999
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj aż dwa razy, ponieważ bardzo smakowała nam kawa. Próbowaliśmy od zwykłego espresso, americano mleka, poprzez cappuccino a kończąc na kawach z alkoholem. Dokładnie nazw kawy z alkoholem nie pamiętam, ale polecam na rozgrzanie w chłodny dzień :) Chcieliśmy zamówić napoleonkę, ale nie było, więc wybraliśmy brownie z lodami śmietankowymi, ale nie polecamy, ponieważ orzechy były mocno zmielone i słabo wyczuwalne a w smaku ciastko takie sobie. Pierwszy razem obsługiwał Nas kelner w ciemnym długim korytarzu przy wejściu, który był świetnie zorganizowany pomimo dużego ruchu, natomiast drugim razem wybraliśmy miejsce na tzw. patio że szklanym dachem, tam niestety kelnerka najpierw przyniosła połowę zamówienia, resztę doniosła później(trochę dziwnie jak zamawiasz kawę i ciastko to oczekujesz jedzenia go i jednoczesnego popijania kawy), a o szklance wody w ogóle zapomniała.

Dziękujemy, Sylwia B
Zrecenzowano 7 maja 2019

Tłum ludzi i egipskie ciemności. Trudno znaleźć wolny stolik. Nam się trochę udało bo, akurat gdy podeszliśmy jeden się zwolnił. Zamówiliśmy typową lwowską kawę i lwowski sernik. Kawa okazała się irlandzka (z whisky i spienionym mlekiem), a sernik raczej średni. Ciekawostką jest kawiarnia w tzw kopalni, tj. w piwnicy. Podają tam kawę karmelizowaną. Niestety przebywa się tam prawie w całkowitej ciemności. Dla mnie to mała przyjemność. Nie polecam tego miejsca. Można sobie darować podczas pobytu we Lwowie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Wojtek_58
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam przede wszystkim Irish Coffee i pyszna napoleonke! Sala z przeszklonym dachem robi świetne wrażenie za dnia. Warto zobaczyć :)

Dziękujemy, 695olab

Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture? Podziel się wrażeniami!