“Dobra kawa plus efekty specjalne”

Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture
Nr 1 wśród 40 Kawa i herbata (Lwów)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kawa, spory wybór, również nieco egzotycznych mieszanek, np. zimna kawa z tonikiem i pomarańczą. Niewątpliwie atrakcją jest kawa podawana w podziemiach, z efektami specjalnymi topienia ogniem cukru na kubkach.

Dziękujemy, pyottrechek

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019

Średnia kawa i świetne efekty pirotechniczne. Ciekawe wnętrze, z pomysłem ... i nachalna obsługa ... Poza kawą (i sama nazwa to wskazuje) niewiele więcej do zaoferowania.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, blazejkolumb
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa była całkiem smaczna, ale czas oczekiwania to już straszne rozczarowanie. Miałam wrażenie że jesteśmy niewidzialni dla kelnerów.
Po wypiciu kawy czekaliśmy na kelnera, po jakichś 15 min udało się jednego złapać i poprosić o rachunek. Niestety rachunku nie przyniósł. Nie chcieliśmy dłużej czekać, więc podeszliśmy do niego sami. Wejście na szybką kawę zamieniło się długą wizytę, polegająca głównie na czekaniu na obsługę.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, atodomaa
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na spędzenie wolnej chwili w samym centrum Lwowskiej starówki. Pyszna kawa i ciacha do wyboru.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prócz tego, że się napijemy kawy, zjemy ciasto, to jeszcze przejdziemy się ścieżka kawy od momentu "wykopania", no kawa to czarne złoto, szczególnie we Lwowie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Natasabores

Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lvivska Kopalnya Kavy Coffee Manufacture? Podziel się wrażeniami!