Zapisz
SUPER WYCIECZKI NA CMENTARZ ŁYCZAKOWSKI I PO DACHACH LWOWA

bylismy w lutym 2020 na dwóch wycieczkach w trakcie weekendowego pobytu i serdecznie polecamy biuro... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 lutego 2020
adamg2222222
Warszawa, Polska
rewelacja

Bardzo polecam Dachy Lwowa, Podziemia Lwowa i Cmentarz Łyczakowski. Doskonali przewodnicy i dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 lutego 2020
basiawaglikowska

Zrecenzowano: 5 września 2019

Skorzystałyśmy z kilku wycieczek, które bardzo wzbogaciły nasz wyjazd. Wszystkie wycieczki prowadzne profesjonalnie, z dużą porcją rzetelnych informacji. Polecamy!!!

Dziękujemy, krajoa
Zrecenzowano: 4 września 2019

Z biurem Kumpel Tour byłam na wycieczce "dachy Lwowa". Bardzo fajna wycieczka, przewodniczka ciekawie i dowcipnie opowiadała. Na koniec zaserwowała nam niespodziankę. Byliśmy na kilku dachach z różnych stron miasta, zrobiliśmy spacer po Lwowie.

Dziękujemy, 24ananana
Zrecenzowano: 4 września 2019

Doskonały przewodnik-Igor, odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu, doskonale opowiadający i urozmaicający naszą wycieczkę.
Świetne miejsca, świetna historia a niespodzianka z balonami... cóż niesamowite przeżycie.
Gorąco polecam

Dziękujemy, bwieczorek77
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wzięliśmy z Kumpel Tour dwie wycieczki: Podziemia Lwowa, Po dachach Lwowa. Obie super, przewodnicy bardzo sympatyczni, odprowadzanie przeplatane dowcipnymi opowieściami dotyczącymi Lwowa. Generalnie polecam :)

Dziękujemy, rempek2019
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wycieczkę po dachach Lwowa. Coś wspaniałego, a Pan Ihor fenomenalny :)
W zabawny sposób opowiadał historię. Nawet dzieci się nie nudziły. Na koniec miła niespodzianka :)
Jak spacer po dachach to tylko z Ihorem!

Dziękujemy, Justkul