Zapisz
SUPER WYCIECZKI NA CMENTARZ ŁYCZAKOWSKI I PO DACHACH LWOWA

bylismy w lutym 2020 na dwóch wycieczkach w trakcie weekendowego pobytu i serdecznie polecamy biuro... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 lutego 2020
adamg2222222
Warszawa, Polska
rewelacja

Bardzo polecam Dachy Lwowa, Podziemia Lwowa i Cmentarz Łyczakowski. Doskonali przewodnicy i dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 lutego 2020
basiawaglikowska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Z biurem Kumpel Tour byłam na wycieczce "dachy Lwowa". Bardzo fajna wycieczka, przewodniczka ciekawie i dowcipnie opowiadała. Na koniec zaserwowała nam niespodziankę. Byliśmy na kilku dachach z różnych stron miasta, zrobiliśmy spacer po Lwowie.

Dziękujemy, 24ananana
Zrecenzowano: 4 września 2019

Doskonały przewodnik-Igor, odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu, doskonale opowiadający i urozmaicający naszą wycieczkę.
Świetne miejsca, świetna historia a niespodzianka z balonami... cóż niesamowite przeżycie.
Gorąco polecam

Dziękujemy, bwieczorek77
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wzięliśmy z Kumpel Tour dwie wycieczki: Podziemia Lwowa, Po dachach Lwowa. Obie super, przewodnicy bardzo sympatyczni, odprowadzanie przeplatane dowcipnymi opowieściami dotyczącymi Lwowa. Generalnie polecam :)

Dziękujemy, rempek2019
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wycieczkę po dachach Lwowa. Coś wspaniałego, a Pan Ihor fenomenalny :)
W zabawny sposób opowiadał historię. Nawet dzieci się nie nudziły. Na koniec miła niespodzianka :)
Jak spacer po dachach to tylko z Ihorem!

Dziękujemy, Justkul
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Skorzystaliśmy z 2 ofert biura. Dziękujemy bardzo p. Igorowi za przyjęcie do grupy na zwiedzanie Lwowa " Po dachach". Mam nadzieję, że nie pomyliłam Imienia. Profesjonalnie, z humorem, na " szóstkę ". Brawo!!!!! druga oferta, to odwiedzenie mn. Cmentarza Orląt. Przykro nam bardzo, że na koniec Pani Przewodniczka, której Imienia nie pamiętam na tymże cmentarzu, zapaliła papierosa. Widać inna kultura?? Poczuliśmy upokorzenie, żal, brak szacunku....Biuro polecamy, ale warto wiedzieć kto poprowadzi grupę. Dziękujemy i pozdrawiamy, Halina i Stanisław

Dziękujemy, h90gorka