Zapisz
SUPER WYCIECZKI NA CMENTARZ ŁYCZAKOWSKI I PO DACHACH LWOWA

bylismy w lutym 2020 na dwóch wycieczkach w trakcie weekendowego pobytu i serdecznie polecamy biuro... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 lutego 2020
adamg2222222
Warszawa, Polska
rewelacja

Bardzo polecam Dachy Lwowa, Podziemia Lwowa i Cmentarz Łyczakowski. Doskonali przewodnicy i dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 lutego 2020
basiawaglikowska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wycieczkę po dachach Lwowa. Coś wspaniałego, a Pan Ihor fenomenalny :)
W zabawny sposób opowiadał historię. Nawet dzieci się nie nudziły. Na koniec miła niespodzianka :)
Jak spacer po dachach to tylko z Ihorem!

Dziękujemy, Justkul
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Skorzystaliśmy z 2 ofert biura. Dziękujemy bardzo p. Igorowi za przyjęcie do grupy na zwiedzanie Lwowa " Po dachach". Mam nadzieję, że nie pomyliłam Imienia. Profesjonalnie, z humorem, na " szóstkę ". Brawo!!!!! druga oferta, to odwiedzenie mn. Cmentarza Orląt. Przykro nam bardzo, że na koniec Pani Przewodniczka, której Imienia nie pamiętam na tymże cmentarzu, zapaliła papierosa. Widać inna kultura?? Poczuliśmy upokorzenie, żal, brak szacunku....Biuro polecamy, ale warto wiedzieć kto poprowadzi grupę. Dziękujemy i pozdrawiamy, Halina i Stanisław

Dziękujemy, h90gorka
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wycieczki są bardzo dobrze zorganizowane, przemyślana trasa. Przewodnicy Pani Natalia i Pan Orest (i zapewne nie tylko oni) posiadają ogromny zasób wiedzy o pokazywanych obiektach, który w przyjemny, zabawny sposób, a nawet czasami z przymrużeniem oka, przekazują uczestnikom wycieczki. Dodatkowo na każde pytanie nawet nie związane bezpośrednio z tematem wycieczki potrafią w bardzo obszerny i wyczerpujący sposób udzielić odpowiedzi. Jeśli chodzi o znajomość języka (polski) wyżej wymienionych Państwa, to jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam gorąco każdej osobie, która odwiedza Lwów by skorzystała z usług biura, bo na pewno nie będzie żałować. Oferta tematyczna jest dość bogata dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Warto.

Dziękujemy, Natalia W
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Podczas trzeciej już wizyty we Lwowie po raz kolejny skorzystałem z usług Biura Kumpel-Tour. Bardzo dobry kontakt z biurem podczas rezerwacji mailowej, sprawna i uprzejma obsługa w biurze na miejscu (pozdrowienia dla pani Kateriny). Kumpel dysponuje zespołem znakomitych i profesjonalnych przewodników, Tym razem trafiliśmy (dwukrotnie) na panią Roksolanę Ostapyak, która najpierw w ramach indywidualnej wycieczki gastronomicznej pokazała nam główne atrakcje miasta, a w dniu następnym (już w większej grupie) oprowadziła nas po Cmentarzu Łyczakowskim. Pani Roksolana okazała się osobą niezwykle sympatyczną o dużej wiedzy i uroku osobistym. Widać było, że jest zafascynowana Lwowem i potrafi przekazać tę fascynację swoim słuchaczom. Zdecydowanie polecam.
P.S. Kierownictwu Biura proponuję ponownie przemyśleć nazwę bardzo fajnej wycieczki "Święto dla brzucha", bo nie brzmi to najlepiej. A może by tak "Smaki Lwowa"? Byłoby to chyba bardziej adekwatne do idei wycieczki degustacyjnej.

Dziękujemy, Stanisław K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajnie jednak nie doprecyzowanie w emailu zbiórki. Napisano że w biurze a było na chodniku więc miałyśmy mały problem że znalezieniem. Ale poza tym super. Bardzo fajne zwiedzanie.

Dziękujemy, Pati P