Doskonała pomoc w Lwowie

Zrecenzowano: 13 marca 2017
JarekUr
Gdynia, Polska

Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

Mimo chęci pomocy, możliwości centrum są bardzo ograniczone.
Otrzymaliśmy mapę i aktualne informacje kulturalne.
Na pytanie o atrakcje, uzyskaliśmy propozycje zwiedzania Lwowa z przewodnikiem.
Generalnie warto wejść jedynie po mapę.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, jsbach70
Zrecenzowano: 30 maja 2017

Dobrze oznaczony punkt informacyjny. Obsłaga /bardzo miła pani Olena/ w języku polskim też. Oferują doskonałą pomoc w zwiedzaniu, można otrzymac mapę Lwowa i troche materiałow - głównie w j.angelskim.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
1  Dziękujemy, Jerzy P
Zrecenzowano: 14 marca 2017

Jedynym informatorem o atrakcjach oraz o lokalizacji niektórych restauracji jest broszura w kształcie mapki którą można otrzymać bezpłatnie w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku nr 1 , i to jest praktycznie jedyna informacja jaką tam otrzymamy .

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
1  Dziękujemy, Artur S
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Pani w informacji bardzo pomocna, Dała mi mapkę, wytłumaczyła jak najlepiej dojechać na stadion, pokazała na mapie w którą marszrutkę wsiąść. Przy tym była bardzo miła, Super, Lwów wydaje się robić z każdym rokiem coraz bardziej europejski.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
2  Dziękujemy, JarekUr
Zrecenzowano: 19 stycznia 2017

Po za mapką, z którą samemu można wszystko co najważniejsze zobaczyć we Lwowie informacja turystyczna nie jest zbyt pomocna

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2016
2  Dziękujemy, Michal86PL