“blisko - nie drogo”
Stargorod — recenzja

Stargorod
Nr 44 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Byliśmy tam zjeść obiad ok. godz.13-tej? Wielka hala, dużo stolików .O tej porze połowa była wolna.Nie było części artystycznej.Trochę kelnerki pogubiły się przy zamówieniach z naszej wycieczki. Co niektórzy nie chcieli zapłacić bo zbyt długo czekali na zamówienie. Ja też czekałam długo ale jedzenie było smaczne (barszcz ukraiński) do tego jakieś słone bułeczki,których nie mogłam już zjeść.Deser w postaci szarlotki też pyszny.Reasumując : nie drogo ale trzeba liczyć się z czekaniem.Widziałam niekonwencjonalne podanie golonka na takim rusztowaniu i płonące.Myślę że tak jak fajnie wyglądało, tak samo smakowało :) Restauracja jest olbrzymia.Wycieczka zawsze się zmieści - przynajmniej przed 15-nastą

Dziękujemy, basiador

Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w grupie 7 mężczyzn. Zamówiliśmy 2 porcje szaszłyków i jedną patelnię w menu wpisane jako porcje dla dużej ilości osób. Uczciwa kelnerka powiedziała, że 2 patelnię, to będzie za dużo. Do tego po 2 piwka ważone na miejscu. Czas oczekiwania na jedzenie to ok. 20 min. Do piwka podano prażone pestki słonecznika. Czas oczekiwania umilała muzyka na żywo. Panowie zagrali nawet przebój Sławomira :) Jedzenie było bardzo smaczne, odpowiednio doprawione, mogłoby być trochę mniej tłuste. Na patelni mieliśmy ziemniaki i grillowane warzywa, których starczyło również do szaszłyków. Za wszystko zapłaciliśmy 2129 UAH, czyli po ok. 44 PLN. Polecam tę knajpę. Dobre jedzenie, muzyka na żywo, miła obsługa. Wszystko czego oczekuje się po tego typu miejscach.

1  Dziękujemy, 950karolk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vitaliy K, Менеджер по связям с общественностью, StargorodOdpowiedź udzielona 15 maja 2019

Dzień dobry Dziękujemy za opinię. Mamy nadzieję na nowe spotkania. Twój Stargorod.

Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre piwo własnej roboty, nalewki równie dobre. W ciągu dnia spokojnie i przyjemnie.
Ogólnie polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Rwroc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vitaliy K, Менеджер по связям с общественностью, StargorodOdpowiedź udzielona 28 marca 2019

Dobryy denʹ. Dyakuyemo za Vash vidhuk. Vash Starhorod.
51/5000
Dzień dobry Dziękujemy za opinię. Twój Stargorod.

Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tam czas podczas obiadu około godziny 14 w grupie 20 osób.

Dużo zamawianych różnych dań, ogólna opinia większości osób , tłusto w smaku nijako, żadnych rewelacji, nie warto!

Wrażenie ogólne, lokalu nastawionego na wyciąganie kasy z gości, na raz bez powrotu.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, tomaszo151
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vitaliy K, Менеджер по связям с общественностью, StargorodOdpowiedź udzielona 6 lutego 2019

Dzień dobry Dziękujemy za opinię. Mamy ważną myśl dla wszystkich naszych gości. Wprowadzimy poprawki zgodnie z Twoimi komentarzami. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zwiedzania browaru z degustacją piwa całkowicie za darmo. Może wtedy zmienimy zdanie. Twój Stargorod.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne trochę dziwne : pieczone serca kurze, skórki z głębokiego oleju, chrząstki uszu jako zakąska do piwa. Golonka wyśmienita piwo również. Spektakl na którym mieliśmy szczęście być zaskakujący
Gorąco polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, D4757DXannar

Stargorod — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Stargorod? Podziel się wrażeniami!