Zrecenzowano: 4 maja 2017

Hotel Dnister odwiedziliśmy z grupą przyjaciół zajmując 6 pokoi. Nikt z naszej grupy nie wnosił zastrzeżeń do poziomu świadczonych usług. Przyjemne, czyste i ciepłe pokoje. Łazienka mała, ale bez zarzutu. Śniadania z różnorodnymi potrawami. Obsługa miła i sprawna. Hotel położony blisko Rynku, co pozwala polecić go turystom odwiedzającym Lwów.

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 12 kwietnia 2017

Hotel "Dnister" znajduje się w wąskim gronie hoteli we Lwowie, które udostępniają niczym nie ograniczoną panoramę Miasta. Widok rozciągający się z kawiarni na ostatnim piętrze hotelu, potrafi zaprzeć dech w piersiach, a tym, dla których widoki są cenniejsze od spacerów, da bardzo dużo wrażeń estetycznych :) Co prawda można odnieść wrażenie że czas tutaj zatrzymał się w miejscu, ale to w niczym nie umniejsza atutów jakimi dysponuje ten obiekt.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2017

Wyskoczyliśmy na weekend do Lwowa. Transport taxi z i na lotnisko, sprawnie ibez problemu. Hotel Dnister z zewnątrz prezentował się jak wyjęty żywcem z epoki gierkowskiej w Polsce. W środku, na szczęście było lepiej, windy sprawnie działały, nasz pokój okazał się być bez usterek i wad, czysty i świeży. Pościel przyzwoita, poszewki z materiału dobrej jakości. Płaski, duży telewizor, odbierał Polsat, TVN i jeszcze kilka polskich programów. Śniadania, w hotelowej restauracji, bez zarzutu, na lepszym poziomie niż w wielu innych, sieciowych hotelach, także w Polsce. Pyszne pieczywo i bardzo przyzwoita kawa z ekspresu. Dobre, różnorodne słodkości. W restauracji na górze dobre, tanie, lwowskie piwo. Hotel znakomicie położony, na górze, ponad drzewami dawnego Parku Kościuszki, pięknego i zadbanego. Okna pokoju wychodziły w kierunku Starego Miasta. Obsługa bardzo sympatyczna i uczynna. Mamy zamiar jeszcze raz wpaść do Lwowa, w cieplejszych miesiącach i zatrzymamy się w tym samym miejscu.Hotel wart polecenia.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, Anna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dnister_Manager, Manager, Premier Hotel DnisterOdpowiedź udzielona 5 kwietnia 2017

Dear Anna!
Thank you for finding time to leave the review! It was an honour for us to have you as our guest! We truly hope your next visit will be as pleasant as the previous one.
Looking forward to seeing you again!
Sincerely, Premier Hotel Dnister

Zrecenzowano: 1 lutego 2017

Hotel świetnie położony, spacerkiem do Opery, w sąsiedztwie Parku Kościuszki i Katedry św. Jura. Wewnątrz jednak na każdym kroku duch starych czasów - pokoje mocno zaniedbane, w naszej umywalce nic nie działało sprawnie, okna nieszczelne (zimą chyba trudno będzie przeżyć). Obsługa także nie nadąża za współczesnymi oczekiwaniami. Sprawdzajcie dokładnie czy wszystko zabraliście z hotelu przy wyjeździe (jeśli nie to nawet jeśli po kilku godzinach wrócicie to okaże się że "nic w waszym pokoju nie pozostało" - pozostawiłem dwie koszule - pewnie dotąd służą komuś potrzebującemu z załogi. Śniadania dobre, bardzo miły zakątek to bar na tarasie najwyższego piętra. Warto wybrać ten hotel, jednak wymagana jest wyrozumiałość i czujność.

Wskazówka dotycząca pokoi: Możliwie na wysokim piętrze i po stronie południowej - miej atrakcyjne widoki z okna ale ciszej
Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, nawra2911
Zrecenzowano: 2 stycznia 2017

Spodziewałam się czegoś niefajnego, jednak hotel całkiem pozytywnie mnie zaskoczył. Z zewnątrz może nie wygląda, ale w środku to już przyzwoity standard.
Pokoje bardzo przyjemne, łóżka wygodne, śniadania urozmaicone i bardzo smaczne.
Lokalizacja przy parku i w niedalekiej odległości od centrum.
Ale oprócz tych plusów muszą być i minusy, a w zasadzie jeden - wymeldowywanie się... Trzeba mieć anielską cierpliwość, kiedy oprócz Ciebie pokoje zdaje kilka innych osób. Po hotelu lata chyba jedna osoba i sprawdza czy w danym pokoju jest wszystko ok, czy nie ma żadnych szkód, czy w lodówce czegoś nie brakuje. Jeśli coś jest nie tak to każdą sobie płacić. Może i wszystko byłoby ok gdyby w danym momencie tylko jeden pokój się wymeldowywał, a nie 50 :) Cała procedura trwałaby do wieczora... W tym temacie to jeszcze muszą popracować, żeby dopracować :)

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, baranka1706