“Mieszane uczucia”
Cafe Centaur — recenzja

Cafe Centaur
Nr 38 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Wybrałyśmy się w czwórkę na śniadanie. Tost z jajkiem w koszulce i łososiem bardzo dobry, śniadanie angielskie dość biedne ale smaczne, nie polecamy zapiekanego jajka (mała porcja i tłuste). Kawa bardzo dobra, choć, Kelnerka mimo powtórzenia zamówienia zapomniała o jednej kawie. Raczej byśmy nie wróciły ale też nie odradzamy.

Dziękujemy, Kacik123

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Na jedzenie czekałyśmy dość długo. Kiedy już je dostałyśmy było zimne, a smoothie, które zamówiłyśmy rozwodnione. Nie polecam.

Dziękujemy, Hulia123
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przyszliśmy na śniadanie w środku tygodnia. Na sali pusto, na ogródku około 10 osób. Zamówiliśmy to samo: jajka i kawę. Jednej kawy nie donieśli, po dwóch upomnieniach dostałem ją po 15 minutach. Na jajka czekaliśmy 40m. Osoby, które przyszły 20m po nas wcześniej od nas dostały swoje śniadania. Co do samego posiłku: mikro porcja z surowym białkiem za cenę o 50% wyższą niż Atlasie kilkadziesiąt metrów dalej.

Dziękujemy, Jaskulag
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Naliczono na m 30% napiwek. Rachunek był na 640 za posiłek + 190 napiwku. co stanowi +30% To oburzające nadużycie. ( byłem 08.08.2019) Lokal tak jak i potrawy były ok. Nie super ale całkiem ok. Chciałem zostawić napiwek na stole w/g własnego uznania (100) ale wydruk na rachunku zaskoczył mnie na wielki minus. Uwaga nie dajcie się nabrać.
Nie polecam

Dziękujemy, MisinskiRoman
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak nie wiadomo gdzie pójść, zawsze można wstąpić do Centaura. Menu po polsku, dobre jedzenie i piwo Mons Pius.

Dziękujemy, V1362TQmonikab

Cafe Centaur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Cafe Centaur? Podziel się wrażeniami!