“Ciężki klimat”
Cafe Centaur — recenzja

Cafe Centaur
Nr 31 wśród 737 Restauracje (Lwów)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz miałam takie dziwne wrażenie po restauracji . W trakcie śniadania musiałam wyjść na świeże powietrze bo czułam tam tak ciężki klimat ze się dusiłam . Nie wiem czy to kwestia oświetlenia i ciężkiego stylu , ale było dziwnie . Croissant z jajkiem średni , słodki rogalik i wygrane dodatki . Herbata w dużym dzbanku prawie bez smaku. Jak poprosiłam o cytrynę do herbaty to powiedziano mi ze nie ma .

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Sandra K

Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, porcje troszkę małe ale można się najeść. Ceny też do zaakceptowania jak na tą lokalizację. Plus za menu w języku polskim oraz za bezpłatne wi fi (wystarczy poprosić kelnera o haslo).

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, juliapG5912IP
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Całkiem smaczne śniadania, ceny adekwatne do jakości. Szkoda, ze wycofali z karty kultowe klopsiki. Polecam :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 509patrycjak
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne, niedrogie śniadania. Jedynie porcje mogłyby być trochę większe. Polecam rogaliki, granolę i jajko w croissancie. Dodatkowy plus za miłą obsługę.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 438marlenak
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

byliśmy tam dwa razy na śniadaniu. jedliśmy między innymi: jajecznicę ormiańską z miętą podawaną w rondelku, benedyktynkę, pierożki, szakszukę, śniadanie ukraińskie, owsiankę, rosół. piliśmy różne herbaty podawane w imbryczkach szklanych 500 ml, i kawę po wchodniemu, aromatyczna i bardzo ciekawie podaną. wszystkie potrawy smaczne, ładnie podane, obsługa miła, menu w języku polskim, obsługa mówi po polsku, wnętrze ciekawe, można też siedzieć na dworze w ogródku z widokiem na Rynek.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, nikt73

Cafe Centaur — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Cafe Centaur? Podziel się wrażeniami!