“Dobrze i niedrogo”
Puzata Hata — recenzja

Puzata Hata
Nr 69 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Ukraińska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie

Bardzo smaczne jedzenie, spory wybór różnorakich dań, niedrogo. Pyszna solianka. Personel bardzo miły i pomocny. Warto.

Dziękujemy, Michał Ł

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, wybór dań kuchni ukraińskiej. Wszystko świeże, wyglądające apetycznie. Polecam! :) :)

Dziękujemy, Marcinstachow
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Wybraliśmy się około południa na późne śniadanie. Strefa z wystawionymi daniami wygląda dość atrakcyjnie, wiemy co zamawiamy. Wybraliśmy dania, kolejki nie było. Jedzenie miało właściwą temperaturę. Pierogi i naleśniki były bardzo dobre, godne polecenia, barszcz średni, ale jak na 3zł to rewelacja :) ale kotlet po kijowsku i sałatka jarzynowa słabe, nie zjedliśmy. Na szczęście ceny są niskie nawet jak na Lwów, więc jak coś nie smakuje, można wybrać inne danie.

Dziękujemy, grzegorzkonczel
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy zestawy śniadaniowe, które okazały się smaczne i sycące. Restauracja jest przestronna i z ładnym widokiem na stare kamienice.

Dziękujemy, jozek2019
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do Puzatej skierowaliśmy się za pozytywnymi recenzjami i ceną dań. Niestety większość opinii pozytywnych dotyczy drugiego lokalu. Nie było tragicznie, ale mega smacznie też nie. Wzięliśmy ziemniaki, kotleta z kurczaka, pierogi z serem na słono, surówkę z kapusty i ogórka i 2 kompoty i zapłaciliśmy 160hrywien. Jak na Pl- tanio, jak na UA- drogawo.
Minusem bardzo duży ruch i problem z wolnymi stolikami, oraz niezbyt miła obsługa. Na plus świeżość potraw i czas oczekiwania na sam posiłek (w końcu samoobsługa).

Dziękujemy, Magdalena R

Puzata Hata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Puzata Hata? Podziel się wrażeniami!