“Kto lubi słoninę?”
Salo Art Museum — recenzja

Salo Art Museum
Nr 55 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Europejska, Chińska, Ukraińska, Fusion
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Przebrani w stroje wieczorowe udaliśmy się do restauracji SAŁO, która znajduje się dwa domy od naszego hotelu. Polecił nam ją nasz syn, który był tam 2 miesiące wcześniej.
Schodzi się na poziom -1 i tam, w tej piwnicznej świątyni słoniny i samogonu, poczuliśmy pozytywne wibracje. Oboje z żoną lubimy słoninę, zwłaszcza wędzoną. Ja dodatkowo lubię dobry bimber.
Zamówiliśmy talerz 14 różnych przekąsek ze słoniny na czarnym chlebie oraz "sushi" z paprykowanej słoniny, do tego kieliszek bimbru (samogonki) , który okazał się tak smaczny, że został jeszcze dwukrotnie powtórzony.
Zostaliśmy jeszcze namówieni do spróbowania innego "sushi" w ukraińskim stylu z białej słoniny z musztardą, ogórkiem i czymś więcej. Trochę słabsze od poprzedniego, ale nie wybrzydzam.
Rozweseleni na duchu i pokrzepieni na ciele przespacerowaliśmy się do Opery i z powrotem, wdychając wonne powietrze letniej lwowskiej nocy.

Dziękujemy, JarekB4

Zrecenzowano 4 lutego 2018

koniecznie odwied , zabierz aparat fotograficzny ,nagraj filmy z kabin WC yo super tak kabine jak statek podwodny czy kbina kosmootu

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, sp6smj
Zrecenzowano 29 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Miłe miejsce na lufę , miła obsługa, nie lubisz słoniny, wizyta w tym miejscu pobudzi na nowo twoje kubki smakowe, lubisz słoninę, odkryjesz słoninę na nowo

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, 218sylwesterw
Zrecenzowano 6 października 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce przypomina klub a tak naprawdę to muzeum Sztuki + restauracja. Zamówiliśmy różne rzeczy żeby Sprawdzić co to takiego. A do tego poczestowano nas samogonem ;) polecam sushi że słoniny, zamiast wadami ćwikła, zamiast ryby mięso a zamiast imbiru szczypiorek! Za dodatek zamiast nori i ryżu... Salo!:D na pamiątkę polecam kupić słoninę w czekoladzie! Eleganckie opakowanie pralin! Super miejsce wrócę na pewno!

Termin wizyty: styczeń 2016
Dziękujemy, karolinak398
Zrecenzowano 12 marca 2016

W knajpce można dostać do jedzenia różne wyroby z tłuszczu swińskiego. Może to wydawać się na początku dziwne i nietypowe ale potrawy są wysmienite i smaczne, prawdziwe sadło pokrojone cienko z wędliną i piwo smakują rewelacyjnie. Knajpa jest w stylu nowoczesnym ze współczesną muzyką. Muzyka gra głosno ale bez problemów można rozmawiać. W lokalu jest witryna w której są wystawione rzeźby z sadła, warto je zobaczyć. Warto też odwiedzić WC, ten przybytek samotnosci jest stylizowany na kokpit samolotu bojowego :D. Knajpa nadaje się dla młodych, nie nadaje się dla starszych osób i rodzin z dziećmi. Polecam odwiedzić to miejsce...

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Olosz

Salo Art Museum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Salo Art Museum? Podziel się wrażeniami!