“niedrogo , duzy wybór”
Puzata Hata — recenzja

Puzata Hata
Nr 30 wśród 592 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Ukraińska, Wschodnioeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie

jak nasz ogromny bar mleczny , tak to oceniam, bogaty wybór jedzenia, zupy, inne dania, pierogi , ciasta torty, obiad dla dwóch osób to koszt 21 złotych

Dziękujemy, nikt73

Zrecenzowano 19 marca 2018

Nie spodziewaliśmy się, że to restauracja w typie tej w Ikei, dań do wyboru jest całkiem sporo, można wybrać też coś regionalnego, ceny dość niskie. Miejsce nie jest zbyt przytulne, raczej wejść zjeść i wyjść.

Dziękujemy, Maja Z
Zrecenzowano 8 marca 2018

Puzatą odwiedzam już wyłącznie dla samej tradycji, dla zasady np. napić się kwasu chlebowego :-) Zawsze gdy tu przyjdziemy spotkamy Polaków, szczególnie małe grupki znajomych, które są pierwszy raz we Lwowie. Lekko przestraszeni, zagubieni, po kilku piwach i kotlecie odzyskują pewność siebie i wiarę, że na wschodzie też jest cywilizacja :-) Dzieję się tak dlatego, że ta knajpa jest we wszystkich internetowych polecajkach. Jedzenie jest dobre, ale prawdziwa gastronomia dzieje się rzecz jasna w innych lokalach.

Natomiast stała się rzecz niesłychana i dla mnie trudna do zaakceptowania: nowy wystrój! stary klimat Puzatej odszedł już w zapomnienie. Kto na to wpadł ! Nie mogę odżałować starego wystroju, gdy to zobaczyłem moje serce niemal pękło. Teraz będę odwiedzał Puzatą przy prospekcie Szewczenki :-) tam chyba jeszcze jest stary wystrój.

1  Dziękujemy, Marcin G
Zrecenzowano 16 lutego 2018

Trochę schowane miejsce, ale warto podejść, bo jedzenie zróżnicowane, smaczne, tanie, bardzo dużo miejsca w środku, przyjemnie i czysto.

1  Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 4 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Do Puzatej wpadliśmy po hotelowym śniadaniu. Jedliśmy tylko zupy i deser wszystko smaczne. Lokal jak u nas knajpy typu 100g za ... tylko że Panie podają przygotowane porcje na talerzach. Tanio i szybko. Polecam

Dziękujemy, ftddg

Puzata Hata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Puzata Hata? Podziel się wrażeniami!