Lwów

“Zjawiskowy widok na Opere!”
Panorama — recenzja

Panorama
Nr 253 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Zjawiskowy widok na Opere ! Oglądając piękną panoramę Lwowa wypiliśmy lampkę prosecco , zjedliśmy świetny obiad , dobrze zrobiona polędwica , i świetna kaczka na risotto . Polecamy !

Dziękujemy, 899krzysztofg

Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Obsługa w lokalu szybka,ale bez zbytniego zaangażowania.
Dania przeciętne i niestety niezbyt dobrze działające na układ trawienny, czyli albo coś nieświeżego,albo brak higieny.
Nie polecam

Dziękujemy, GRAZYROK
Zrecenzowano 6 marca 2018

Panorama to lokal najlepszy na randki albo spotkania we wąskim gronie. Klimatyczny i wykwintny. Nie tani ! :) Dobre jedzenie no i widok całego Lwowa z okien. Praktycznie w centrum miasta i łatwo do niego trafić.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Sebastian D
Zrecenzowano 8 września 2017

Właściwie poszłam tam, żeby popatrzeć z góry na operę i miasto. Jako pretekst zamówiłam kanapkę i piwo. Na szczęście obsługa nie patrzy nieprzychylnie na tego typu klientów. Miła pani kelnerka nawet otwierała okno, żeby dziewczyny siedzące przy stoliku obok (zamówiły tylko colę) mogły zrobić lepsze zdjęcia. Nie mogę się wypowiedzieć o jakości jedzenia, ale widok piękny. Cena piwa przeciętna.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, maria-dorota-p
Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Obsługa jak w tytule, zamówiłem kwiaty z Polski na urodziny żony i były na miejscu jak przyjechaliśmy a w dodatku podani mi w sposób bardzo dyskretny aby zrobić maksymalna niespodziankę. Kuchnia to istna wirtuozeria. Zjedliśmy steki gdzie goście ukraińscy stwierdzili, ze nigdy w życiu czegoś takiego nie jedli.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, mrjot005

Panorama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Panorama? Podziel się wrażeniami!