“Bardzo klimatyczna”
Kumpel — recenzja

Kumpel
Nr 28 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Polska, Ukraińska, Bar piwny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja - zdecydowanie ciemne piwa do polecenia, czuć tu życie. Obsługa konkretna, dla nas akurat bardzo miła. Pierogi pieczone - cudowne.

Dziękujemy, szczotaw

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna restauracja z muzyką na żywo, a także stolikami na tarasie/dachu. Jedzenie smaczne (polecam pieczone pierogi!), mają dużo swojskich wyrobów (kielbasy, piwo), w menu tez opcje dla kilku osób "do podziału".

Dziękujemy, bernadette_bm
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jak można tak zepsuć? Z naszego ulubionego miejsca zostały wspomnienia byliśmy i czar prysł. Oki wygląd potraw został smak nie.

Dziękujemy, Rafcio O
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo niemiła, nieprofesjonalna obsługa. Dania podawane w przypadkowej kolejności każde w innym czasie. Jedni kończyli jeść, gdy inne dania były podawane. Potrawy ok, ale bez rewelacji. Mizeria bez ogórków. Warto na piwo, a zjeść w innym miejscu. Drugi raz bym nie poszedł.

1  Dziękujemy, 521zbignieww
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, mozna odpoczac. Dostaliśmy fajny stolik przy oknie i widokiem na miasto. Dodatkowo w srodku bylo chlodno w bardzo goracy dzien. Dobre piwo, mozliwosc zamowienia kufla 1 litr. Flaki przepyszne, jedne z lepszych jakie jadlam, do nich zamowilam domowej roboty chleb. Na drugie - pierogi z bryndzą, ser najwyzszej jakosci. Moj partner zamowil sznycel wiedeński i tez byl bardzo dobry. Obsługa moglaby sie poprawic, ale ogolnie nie narzekamy i polecamy ze wzgledu na smaki!

1  Dziękujemy, jasiczkens

Kumpel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kumpel? Podziel się wrażeniami!