“Nie porywa wystrojem i smakiem !”

Culinary Studio Kryva Lypa
Nr 14 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje

Do restauracji trafiliśmy po dobrych komentArzach , niepokojące były ostatnie wpisy na trip , ale postanowiłem sprawdzić .
NO cóż , nie jest to miejsce z klimatem ! Wnętrza ciemne , dobijające , z wiszącymi kiczowatymi elementami nieprzypominającymi restauracji , ale tyle o wnętrzu . Jedzenie bardzo średniej jakości , jedyne co się broniło to tatar i ramen , steki bardzo słabe , tutaj dobrego mięsa niestety nie zjesz a ponoć to były najbardziej polecane dania . Obsługa super !!! Kucharz

Dziękujemy, 899krzysztofg

Polecam,
świetna obsługa, świetne jedzenie i klimat
Polecam spróbować Tatar, jest genialny.
Podawane dania zapraszają do konsumpcji i zamawiania dodatkowo horilki :)

Dziękujemy, Piotrucha
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po przeczytaniu recenzji myślałam , ze jedzenie będzie ok, niestety lokal musi zmienić karę albo kucharza bo coś tam nie gra. Zamówiliśmy sałatkę, była bardzo średnia natomiast obsługa miła i pomocna. Sam lokal tez fajny z klimatem. Na piwo tak ale jedzenie do poprawy.

Dziękujemy, Rita75198
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Zamówiliśmy sałatkę i burgera. Niesmaczne wszystko bardzo. Bułka nieprzypieczona, wołowina w sałatce obrzydliwa.

Dziękujemy, ola_246
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Może za dużo oczekiwałam ,kierując się rekomendacją . Znowu nie wypaliło miejsce w którym miesza się kuchnie . W opisie dań w menu zabrakło informacji o zawartości potraw, a obsług nie uprzedziła ,że w zamawianej zupie ramen będzie tłusta wieprzowina, choc wszystkie zamawiane przez nas potrawy były bez mięsa . Uznali wprawdzie swój błąd ale ja już miałam zepsuty smak .Dzisiaj informacja w menu, rozgraniczająca dania mięsne od bezmięsnych to raczej podstawa.

Dziękujemy, Anna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: malynovskyib, Owner, Culinary Studio Kryva LypaOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2019

Hi Anna, my name is Borys, I’m owner of these restaurant.
First of all Ramen is traditional Japanese Pork Soup, You can find about ramen in Google or Wikipedia.
It's not vegetarian soup ! Why are you wrote that review ? Please explain

Culinary Studio Kryva Lypa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Culinary Studio Kryva Lypa? Podziel się wrażeniami!