“restautacja”
Seven Piggies — recenzja

Seven Piggies
Nr 67 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo dobra restauracja blisko centrum.W ofercie znajdują się typowe potrawy kuchni ukraińskiej.Serwowane posiłki są bardzo dobre,a porcje duże.Obsługa jest bardzo miła i pomocna.Wystrój niczym w muzeum.Gorąco polecam.

Dziękujemy, Marcin K

Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Tradycyjna ukraińska kuchnia, strawy smaczne, świeże, spory wybór, nieco oddalona od centrum ale warto tam zajrzeć, ładny wystrój typu dawna karczma, ceny przystępne. Baaaardzo miła obsługa kelnerska. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, mo42mo
Zrecenzowano 14 listopada 2018

miejsce bardzo romantyczne i ciepłe. Placki ziemniaczane bardzo słabe, niestety.
a głodny byłem bardzo.
No całość uratowało dwóch Panów ze skrzypcami i gdy jeszcze jeden z nich śpiewał gdzieś tam na pietrze jakiejś parze to aż łzy mi się zakręciły, taki głos!
Dziękuję!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, strx5678
Zrecenzowano 3 października 2018

Restaurację wybrałem na podstawie opinii Tripadvisor i nie zawiodłem się.
Byliśmy 11 osobową grupą, otrzymaliśmy miejsce w osobnej sali. Dania byly bardzo smaczne i podane na czas, nalewki zgodnie z oczekiwaniami no i muzyka na żywo, dla mnie rewelacja. Na pewno tam wrócę nastepnym razem.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, grzegorzkonczel
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Do każdego stolika , przy każdej wizycie podchodzi zespół regionalny i gra .Niesamowite uczucie ...dla Polaków nawet grają po Polsku i śpiewają :)Piękny klimatyczny wystrój jak w chacie za miastem. Bardzo dobre jedzenie

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Krystyna D

Seven Piggies — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Seven Piggies? Podziel się wrażeniami!