“Jedzonko bardzo ok ”

International Varenyky Fund
Nr 149 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Kuchnie: Ukraińska

Jedliśmy dzisiaj w tej restauracji bardzo smaczne jedzenie :) bardzo miła obsluga i kameralne miejsce serdecznie polecam :)

Dziękujemy, szynsan

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Świeżo i smacznie! Krótki czas oczekiwania na posiłek. Zamowiłyśmy trzy rodzaje potraw: pelmeni, hinkali i manty. Super, dobrze doprawione pelmeni!
Zajrzyj będąc w pobliżu!

Dziękujemy, Justyna K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne! Próbowałyśmy pielmieni, hinkali i manty! Krótki czas oczekiwania. Fajne miejsce na kolacje ze znajomymi.

Dziękujemy, sylwiag757
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie! Byliśmy tutaj w 8 osób. Wszyscy megaczadowoleni. Spędziliśmy tutaj 3 godziny, zamawiając połowę dań z karty, wszystko było smaczne i świeże. Gorąco Polecam!!!

Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano 7 maja 2019

Dla odmiany postanowiliśmy w ostatnim dniu skosztować pierogów. Od pewnego czasu lwowska kuchnia kojarzyła mi się właśnie z nimi. Dzień wcześniej wypatrzyliśmy ten lokal na przeciwko Łacińskiej Katedry. Okazało się jednak, że nie tylko my. W porze obiadowej trudno tu znaleźć wolny stolik. Lokal wypełniony rodakami. Gdy w końcu udało nam się usiąść musieliśmy długo czekać najpierw na przyjęcie zamówienia, a potem na jego realizację. Nie było pełnego wyboru dań z karty. Wyłącznie pierogi z mięsem, kapustą z grzybami i z ziemniakami. Np. na słodko nie było. Hinkali z mięsem okazały się lekko niedogotowane, a pozostałe pierogi bez rewelacji. W sumie nie warto było czekać. Jak ktoś jednak bardzo chce pierogów to czemu nie, ale można zjeść coś lepszego.

1  Dziękujemy, Wojtek_58

International Varenyky Fund — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w International Varenyky Fund? Podziel się wrażeniami!