“Słabe”
Epic Cheeseburger Cafe — recenzja

Epic Cheeseburger Cafe
Nr 40 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Opis: Cześć! Gotujemy najlepsze burgery w Europie, traktują epickie koktajle i dają niesamowite playlisty.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni recenzjami odwiedziliśmy restaurację i żałujemy .. Sałatka pływała w tłuszczu jak zupa DOSŁOWNIE -sałata pływała w tłuszczu.(sałatkę raczej zamawiają osoby nie jedzące tłustych cheesburgerów) A cheeseburger +frytki był zimny. Nie polecamy.

Dziękujemy, 210asiaf

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie i fajny, luźny klimat w tym miejscu. Burgery smaczne, urozmaicone, rozbudowane menu i miła obsługa.

Dziękujemy, agator07
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _E4055KC, Менеджер по связям с общественностью, Epic Cheeseburger CafeOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Thanks for your feedback
That’s great that you enjoy our burgers
See u again✨

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, podawane w bułce pieczonej na miejscu. Do burgera podają frytki i sos serowy, wszystko poruszone parmezanem. Epic cheeseburger! Miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, mariuszk835
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _E4055KC, Менеджер по связям с общественностью, Epic Cheeseburger CafeOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Thanks for the feedback
we are very pleased that you enjoyed it
hope to see you again

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdarza się nam czasem powiedzieć „o to było najlepsze coś tam w moim życiu” albo „to najlepsze coś tam co jadłem”, ale Epic Cheeseburger to dosłownie najlepszy burger jakiego jadłem, a jadłem ich sporo. Kiedy kelner przyszedł z rachunkiem i spytał czy smakowało pozostało mi tylko powiedzieć z uśmiechem na pobrudzonej od sosów twarzy: that sh*t was fu**ing epic, man!

Dziękujemy, marioinauer
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _E4055KC, Менеджер по связям с общественностью, Epic Cheeseburger CafeOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Thanks for feedback
We’re so glad that’s u liked our place and enjoyed ur time there

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To było niesamowite. Burger najlepszy jakiego jadłam w życiu. Bardzo dobre frytki i przepyszny sos do nich! Narazie najlepsza knajpa jaką odwiedziliśmy we Lwowie.

Dziękujemy, jasiczkens

Thanks for your feedback
We’re happy that’s u liked everything
Visit us again

Epic Cheeseburger Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Epic Cheeseburger Cafe? Podziel się wrażeniami!