“Kolacja ”
Gwara Restauracja — recenzja

Gwara Restauracja
Nr 58 wśród 771 Restauracje (Lwów)

Pyszne jedzenie, wspaniałe zupy (barszcz i flaczki) i pierogi. Polecam pieróg Jaworskiego (jakoś tak), duża porcja i nieco zaskakująca forma podania. Menu w języku polskim, ceny przystępne

Dziękujemy, seweryns803

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje dwie możliwości śniadania do 12:00 (o ile dobrze pamiętam). Cena jest stosunkowo niska (około 160 hrywien), a najeść można się na cały dzień! Dostajemy smaczny i duży posiłek, deser oraz napój. Wszystko w cenie.

Warto!

Dziękujemy, MonikaLukrecja
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja w urokliwym zakątku lwowskiej starówki, nieopodal Arsenału. Miła obsługa, karta po polsku. Smaczne pierogi, pyszny barszcz. Dobre piwo z nieodległego browaru Prawda.

Dziękujemy, bilbos27
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przypadkowa wizyta i miła niespodzianka. Bardzo dobre jedzenie. Pierogi wyśmienite. Polecam kiszone warzywa.

Dziękujemy, Nomad781513
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w porze popołudniowej ze znajomymi, wystrój zaciekawił do wejścia oraz opinie, choć brak ludzi wydawał się podejrzany.
Pani kelnerka widać, ze początkująca i mocno wystraszona nie znała żadnego języka, oprócz ojczystego, musiała wołać szefa, aby tłumaczył nam sytuacje związane z daniami.
Przechodząc do posiłków: niestety zimne, smakowo słabe, części posiłków brak o czym informowała po 10 min od zamówienia, długi czas oczekiwania, przystawki dostaliśmy tuż po daniu głównym.
Wszyscy przez kilka godzin po obiedzie, mieliśmy problemy żołądkowe i słabe samopoczucie.
Na plus jedynie smaczne zupy i klimat restauracji.
Niestety nie polecam.

Dziękujemy, Kulawyy

Gwara Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Gwara Restauracja? Podziel się wrażeniami!