“fajna nazwa :)”
Frankova Kuznya — recenzja

Frankova Kuznya
Nr 171 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Atmosfera jak w Polskim Krakowie :) Kelnerzy rozumieją po Polsku.Menu również w j. polskim. Dużo ludzi (byliśmy 1 maja).Placki ziemniaczane po lwowsku smakowały tak jakby robiła je moja babcia (pochodziła z tych stron).Czekaliśmy trochę ale warto było.Po południu byliśmy tu na winku. Obchodziliśmy rocznicę ślubu okazało się ,że można tu posłuchać dobrej muzyki na żywo.Młody człowiek grał na pianinie.Wspaniałe wrażenie :)

Dziękujemy, basiador

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lubię Lwów, kocham Lwów i lubię zwiedzać restauracje w tym mieście, ale dzisiejsza wizyta w tym przybytku była traumatyczna. Długi czas oczekiwania (ponad godzinę na danie, piętnaście minut na piwo), obsługa wciąz potrącająca moje krzesło ( może to kwestia braku miejsca ma górze) wysokie ceny, słabiutkie piwo i nieprzekonywujące danie. I jeszcze fakt, że obsługa obok naszego stolika (Dwoje rodziców, dwoje dzieci poniżej 10 lat) usadziła dwie rozchichrane Ukrainki w towarzystwie dwóch rozochoconych, podchmielonych Polaków. Dramat!!!!

Dziękujemy, przemys_awo89
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój, miła obsługa, menu że zdjęciami, także po polsku. Pierogi rewelacyjne.Ciasto delikatne, nadzienie wysmakowane

Dziękujemy, arturdell
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dwa różne dania. Oba podane szybko. Oba smaczne. W lokalu miła atmosfera a obsługa bardzo dba o klientów.

Dziękujemy, jgalka72
Zrecenzowano 6 lipca 2019

6 zamowionych dan, roznych dan. Najlepsze bylo piwo ... Tragiczny barszcz- niedoprawiony, rozcienczony maksymalnie z jedna fasolka I dwoma kawalkami ziemniakow. Placki bez soli, niedporawione- dostalam na stol 4 rozwalone- taka paćka, ze nawet kucharzowi nie udalo sie ich przelozyc na talerz w calosci. Pierogi- to samo, brak smaku. Sledzie- zero wymoczenia, prosto.z.beczki. Salatka z buraka z marnej jakosci warzyw- smakowalo i pachnialo stechlizna, piwniczny obrzydliwy smak. Nie bede opisywsla dalej. Wrocilo do kuchni, kelnerka.przeprosila i tyle... Obsluga mila i uczynna. Pieniadze wywalone w smieci, bo nie do.zjedzenia. Porownanie do innych knajp- dramat smakowy. Omijac jak.nie chcecie stracic kasy.

Dziękujemy, Joanna G

Frankova Kuznya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Frankova Kuznya? Podziel się wrażeniami!