Lwów

“Apteka? Nie. Cukiernia!”
Apteka — recenzja

Apteka
Nr 5 wśród 18 Desery (Lwów)
Zrecenzowano 4 września 2019

Doskonale odrestaurowana siedziba jednej z najstarszych aptek we Lwowie, która zamieniła się w cukiernię z jednymi z najsmaczniejszych ciast we Lwowie, a może i w całej Europie.

1  Dziękujemy, G2740YM_

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam się do Apteki, ponieważ każdy mi ją polecał na „najlepsze” śniadanie i kawę. I szczerze nie rozumiem jej fenomenu. Zgadzam się, że jej wystrój jest na prawdę piękny ale... reszta? Śniadanie było średnie, jadłam o wiele lepsze w Gwarze czy chociażby Cukorze.
Kelnerki chyba miały gorszy dzień bo wiecznie na nas „fukały”, a niemal każdy deser, który zamówiliśmy był niedostępny ‍♀️

Może ktoś inny miał lepsze wspomnienia z tego miejsca :)

1  Dziękujemy, MonikaLukrecja
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ten wybraliśmy w celu zjedzenia śniadania, które było po prostu dobre, niewyróżniające się na tle pozostałych obiektów. Pyszne twarogowe placuszki, przeciętny omlet. Możliwe, że lepiej wspominalibyśmy lokal, gdybyśmy wybrali się tam na ciasta, które wyglądają obłędnie. Nie mniej jednak uważam, że po prosu warto tam trafić. Wnętrze zapiera dech w piersiach.

Dziękujemy, 404patrycjai
Zrecenzowano 28 maja 2019

Desery serwowane w Aptece są tak samo piękne, jak pyszne. Wnętrze jest zapierające dech w piersiach, a obsługa jest w porządku - nie wyróżnia się szczególnie ani na minus ani na plus. Ceny są dosyć wysokie jak na Lwowskie warunki - ale przy tak wybitnie smacznych i wizualnie dopieszczonych produktach - ciężko się dziwić. Zdecydowanie wrócimy!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, MichalSkorupski
Zrecenzowano 19 maja 2019

kawiarnia w stylu wiedeńskich dużo ciast, nalewek herbat
dobre jedzenie i napoje
warto odwiedzić na trasie do Pałacu Potockich

Dziękujemy, joanna z

Apteka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Apteka? Podziel się wrażeniami!