“Tanio, szybko, super smacznie. ”
Food and Good — recenzja

Food and Good
Nr 25 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy. Jedzenie lepsze niż w innych polecanych lokalach z fast food. TANIO! Byliśmy zadowoleni. Do chessburgera i tortilli podawane są smaczne frytki. Naprawdę warto:)

Dziękujemy, 210asiaf

Zrecenzowano 14 maja 2019

Niestety ale lokal pozostawia wiele do życzenia. Było dość brudno (nie było prawie wcale ludzi) obsługa nie zapamiętała całego zamówienia, kawa rozwodniona, piwo kwaśne jakby zepsute. Długo trzeba było czekać na obsługę więc musieliśmy zapłacić przy kasie.

Dziękujemy, Andziapotworek
Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się ze znajomymi. Cena posiłku nieadekwatna do wielkości (chicken soute z warzywami), warzyw prawie nie było... długi czas oczekiwania. Nie polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
4  Dziękujemy, Anna Ż
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo blisko apartamentów w których mieszkaliśmy więc wybraliśmy się na tak polecane przez innych recenzentów śniadania i było raczej średnio. Tosty małe, jaja na beconie wolowym duża porcja ale dziwnie doprawione. Czas oczekiwania dość długi. Atmosfera fajna, obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, _ukaszp749
Zrecenzowano 22 października 2018

Świetna obsługa, jedzenie szybko podane, bardzo smaczne. Przyszliśmy na chwilę przed zamknięciem a i tak zostaliśmy obsłużeni, polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 389patryks

Food and Good — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Food and Good? Podziel się wrażeniami!