“Smacznie i przyjemnie”
Cukor BLACK — recenzja

Cukor BLACK
Nr 3 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, stoliki wewnątrz i na zewnątrz. Ciekawy sposób podania, duże porcje, fajna muzyka. Ceny średnie (dwa śniadania, jedna kawa i lemoniada = 415 uah = 65zł). Dobra lokalizacja, blisko opery, miła obsługa. Ogólnie polecam :)

Dziękujemy, karolinat34

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie, najlepsze miejsce we Lwowie. Świetne cappuccino ze słonym karmelem i jeszcze lepsze pancakes z borówkami i białą czekoladą. Nie dość, że pyszne, to śliczne i instafriendly :) znajomi jedli English breakfast oraz jajka z bekonem i też byli zadowoleni.

Dziękujemy, bernadette_bm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _E4055KC, Менеджер по связям с общественностью, Cukor BLACKOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Thanks for feedback❤️❤️
That’s great that you and your friends enjoy our breakfasts
Visit us again

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealny początek dnia tylko tutaj. Pyszne śniadania, fantastyczna herbata i świetna obsługa Olesii :) Polecamy:)

Dziękujemy, 677mirek_

Thank u❤️
Lovely that you enjoy our place
See u

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy eanglishbreakfast w Lwowie żeby dla porównania spróbować.
W prawdzie smak rórzni się od angielskiego, ale jest do przyjęcia.
Jeśli komuś zależy żeby się najeść, to polecam. Porcje naprawdę mega, tak się obiedlusmy ze do wieczora o jedzeniu się nie myśli. Podano w krótkim czasie, natomiast mam wrażenie ze troszkę zimne podano. Moja uwagę zwrócił chleb zapieczony, przelozony serem i smacznym sosem.

Dziękujemy, arturp380

Thanks for the feedback
Thanks for mentioning our breakfasts
See u soon❤️

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale miejsce pod chyba każdym względem ;) świetna lokalizacja, miły dla oka wystrój i jedzenie niebo w gębie.
Zdecydowanie najlepsza kelnerka jest Ola!

Dziękujemy, Piotr K

Thanks for feedback and soo lovely words
Hope to see you again ❤️

Cukor BLACK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Cukor BLACK? Podziel się wrażeniami!