“Smacznie i niedrogo”

Varenichna Baluvana Galya
Nr 46 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce, ponieważ można tu zjeść dobre,ukraińskie potrawy.
Jedliśmy pierogi z mięsem,zapiekanego bakłażana,szczupaka oraz Banosz.
Wszystko bardzo smaczne i w przystępnych cenach.

Dziękujemy, 681beataz

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania pyszne, tanie lecz moim zdaniem zbyt zimne. Karta dań po Polsku, tłumaczona w translatorze google, więc zawiera błędy ale można wszystkiego się domyśleć.

1  Dziękujemy, 552marcing
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Ceny bardzo rozsądne, a jedzenie bardzo dobre. Karta dań w języku polskim. Każdy coś dla siebie znajdzie :D Do 20 zł za zupę i 2 danie. Polecam barszcz i bogracz (jeśli nie przekręciłem nazwy).

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, DominikWro
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Restauracja opisuje się jako przyjazda dla wegetarian, jednak nigdzie nie ma oznaczeń co do dań bez mięsa, a prawie wszytsko okraszne jest skwarkami. Zamówiłam jajecznice i dostałam ją z boczkiem - mogli by dokładniej opisać w karcie czego się spodziewać na talerzu. Nie można było dokładnie dopytać kelnera, bo nie miał na nas czasu. Trzy razy pytałam i ani razu nie wysłuchał mnie nawet do końca, może dlatego reszta dań przyszła pomylona.

Dziękujemy, W4249VPaleksandras
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Przepyszne, domowe zupy: bogracz, barszcz, porcja spora więc można się najeść! Daję 4 gwiazdki, ponieważ pierogi były twarde, jakby niedogotowane. Obsługa bardzo miła! W ogólnym rozrachunku- polecam, warto się tam wybrać!

1  Dziękujemy, Michalina01

Varenichna Baluvana Galya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Varenichna Baluvana Galya? Podziel się wrażeniami!