Lwów

“Idealny lub na wypad ze znajomymi.”
Drunken Duck Pub — recenzja

Drunken Duck Pub
Nr 111 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy ciemny cydr jaki miałem okazje ostatnimi czasy pić. Przystawki - deska serów oraz skrzydełka - również rewelacyjne. Dodatkowo bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, tomiszy

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszny cydr. Bimberek elegancki. Przystawka w postaci stripsów palce lizać. Mysle ze dobrym jest ze w tym miejscu nie ma jakichs większych tłumów. Ceny przystępne, nie wygórowane. Każdy znajdzie tu cos dla siebie.

Dziękujemy, 371jakubb
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Spory wybór craftowych piw, bardzo smaczne. Do nich jedliśmy po burgerze, które jako przekąska do piwa mogą być, ale jako posiłek obiadowy nie bardzo. Jest to zrozumiałe ponieważ to pub a nie restauracja.

Dziękujemy, DeadlyCookie
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Moim zdaniem najlepsze piwo kraftowe we Lwowie.
Lokal odwiedziłem kilka razy z każdą wizytą próbując czegoś nowego.
Nie znalazłem słabych punktów.
Wszystkie trunki znakomite, zaskakujące.
Prym jednak wiedzie nie piwo, a cydr owocowy - niesamowicie orzeźwiający, niepozorny - wchodzi jak woda, a zaskakuje nie tylko smak, ale i ilość %. :)

Lokal na uboczu, więc nie ma tu tłumów. Ceny również bardziej przystępne niż u bardziej znanej konkurencji. :)

1  Dziękujemy, Przemek K
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Ten lokal to moje odkrycie w czasie pobytu we Lwowie. nie tak znany i modny jak prawda na rynku, ale mieli naprawdę fajny wybór ukraińskich piw kraftowych. Polecam odwiedziny w tym lokalu, trochę na uboczu starówki we Lwowie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, LeszekP79

Drunken Duck Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Drunken Duck Pub? Podziel się wrażeniami!