“Mniam”
Restaurant Yerevan — recenzja

Restaurant Yerevan
Nr 524 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, menu po polsku. Trochę zawiódł brak ormiańskiej muzyki, ale wystrój i smak nadrobił.

Dziękujemy, szczotaw

Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Po tutejszych opiniach daliśmy szansę tej restauracji i szybko tego pozalowalismy. We wnętrzu brudno. Kelner odpychający. Jedzenie tak fatalne, że mimo głodu nie zjadłam więcej niż 1/4 posiłku. Szkoda energii na dotarcie w to miejsce!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, wiolagrela
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Obłędne jedzenie, miła i pomocna obsługa. Miejsce godne polecenia. Polecam wszystkim odwiedzającym Lwów :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 286ewaj
Zrecenzowano 22 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko było przepyszne. Chlodnik i zupa z baranina i suszonymi śliwkami nie do podrobienia. Wino z granatu cierpkie ale bardzo smaczne (mocne). Duszona baranina z morelami-baranina miękka, nie tłusta, bardzo dobrze przyprawiona. Nasze odkrycie: pieczywo w kształcie łódki z warzywami-trzeba chwilę poczekać ale otrzymuje się coś wspaniałego cena:obiad dla 2-och osób z butelką wina (2 zupy,2 dania główne,1 przystawka)700 hrywien

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, michald217
Zrecenzowano 19 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Porcje malutkie, słono i mało smacznie. Pierogi nawet dobre, nic ciekawego za duże pieniądze. Plus za menu w języku polskim

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, Aleksandra W

Restaurant Yerevan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Restaurant Yerevan? Podziel się wrażeniami!