“Miejsce warte odwiedzenia, kulinarnie poprawnie i bez rewelacji.”
Kryivka — recenzja

Kryivka
Nr 23 wśród 771 Restauracje (Lwów)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto przyjść do tego lokalu dla atmosfery - od samego wejścia już możemy się zaskoczyć. Wnętrza bardzo klimatycznie urządzone, ale duszne. Jedzenie bez rewelacji - druga sprawa, że ciężko było coś wybrać, bo menu było jedynie w języku ukraińskim.

1  Dziękujemy, tomiszy

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce. Staliśmy w dość długiej kolejce wieczorem by dostać się tam na piwo i kolację.
Pamiętajcie o haśle, bo jeśli go nie znasz to na koniec kolejki :)
Na wejściu dostajemy do wypicia "trutkę na moskali".
Miejsce raczej nie dla dzieci, choć ludzie je tam zabierają.
Polecam spróbować deski shotów i świńskie uszy ;) Bardzo oryginalne

Dziękujemy, mataninka
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, dobry alkohol. Niezapomniany klimat. Obsluga jedynie mogłaby być lepsza, długi czas oczekiwania na złożenie zamówienia i rachunek.

Dziękujemy, agator07
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pomysł na pub! Byliśmy ze znajomymi zachwyceni, wow wow i jeszcze raz wow, czegoś takiego jescze nie widzieliśmy, polecam wszystkim :)

Dziękujemy, dariagaa
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pomysł na restaurację, od samego wejścia czuć ten wojskowy klimat (trzeba powiedzieć slawa ukraina). Restauracja umieszczona w piwnicy, było bardzo ciemno i oddawało to atmosferę kryjówki wojskowej :) niestety z menu nie przypadło nam nic do gustu więc w kwestii jedzenia się nie wypowiemy, ale pomysł na miejsce i sama jego realizacja bardzo ciekawa i efektywna.

1  Dziękujemy, jasiczkens

Kryivka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Kryivka? Podziel się wrażeniami!