“Bez zarzutu”
Basilico Pizza & Pasta — recenzja

Basilico Pizza & Pasta
Nr 223 wśród 772 Restauracje (Lwów)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja tzw "przydrożna", siedząc w ogródku można obserwować kolorowe i gwarne ulice Lwowa. Zamówiliśmy makaron, był naprawdę bardzo dobry. Obsługa miła, sympatyczna i wszystko naprawdę bez zarzutu....

Dziękujemy, mskrystek

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Od razu gdy zbliżyliśmy się do lokalu obsługa pokazała nam wolne stoliki i czuwała nad nami aż do samego wyjścia. Jedzenie świetnie jak i samo drinki dostaliśmy bardzo szybko i w bardzo niskiej cenie. Serdecznie polecam :)

Dziękujemy, maciusx
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie było miejsca w naszej docelowej knajpie, więc z wielkim głodem wstąpiłyśmy do Basilico. Pierwszym co mnie zirytowało, była informacja, że jeśli siądziemy na dworze to nikt nas nie obsłuży. Po co w takim razie restauracja posiada ogródek? Nie wiem. Pizza była ok, ale to maksimum, co można o niej powiedzieć. Na plus karta w języku polskim.

Dziękujemy, lukierc
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Jak na taką półkę cenową dania są wysokiej jakości. Podczas kilkudniowej wizyty we Lwowie odwiedzaliśmy restaurację codziennie za każdym razem wychodząc z niej w pełni usatysfakcjonowani. Dużo stolików na zewnątrz, polskie menu oraz bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, broofie
Zrecenzowano 4 stycznia 2019

Obsługa w lokalu bardzo pomocna i mówiąca przyzwoitą polszczyzną, karta również w języku polskim. Niestety gorzej było z wydawaniem dań, które trafiały do nas w "chaotycznej" kolejności, niestety też nie wszystkie osoby dostawały je w tym samym czy choćby podobnym czasie. Gdybyśmy nie zamówili "na spółkę" pizzy, która przyszła jako jedna z pierwszych, to jedna osoba by jadła, reszta by patrzyła.

Jedzenie:
Pizza Basilico - wg karty "perełka" lokalu nikogo z nas nie zachwyciła, acz ciasto było dobre i cienkie, nie było się do czego przyczepić.
Risotto z grzybami dobrze doprawione, porcja przyzwoitej wielkości.
Łosoś niestety zdecydowanie przesolony, łódeczki z ziemniaków nieco za mocno przesmażone/spieczone.

Do lokalu można wejść przypadkiem/przy okazji z ulicy, jednak zdecydowanie nie jest to miejsce, do którego trafi się z polecenia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Przemek K

Basilico Pizza & Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Basilico Pizza & Pasta? Podziel się wrażeniami!