“Pozycja obowiązkowa.”
Drunken Cherry — recenzja

Drunken Cherry
Nr 1 wśród 9 Szybkie posiłki (Lwów)
Zrecenzowano 16 czerwca 2018

Całe zwiedzanie należy zacząć od nalewki, a najlepiej od dwóch (oferowana w lokalu to coś niezbyt mocnego) Oczywiście nalewka na wiśniach z pestkami ma niepowtarzalny smak.
Podawana i konsumowana na chodniku na stojąco - coś wspaniałego nawet w bramę nie trzeba się chować. :)

Dziękujemy, krzysztofk927

Zrecenzowano 29 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Recenzja lokalu przy ulicy Krakowskiej we Lwowie, nie ma go wyszczególnionego na portalu. Weszliśmy do środka zachęceni dużą ilością gości non stop, nie wiedzieliśmy nawet co ludzie piją ale wiedzieliśmy że musi być dobre :) Okazało się że to nalewka wiśniowa i również jedyny trunek tam serwowany. Obsłużył nas bardzo fajny charyzmatyczny pan, wyjaśnił, żartował, mówił że wrócimy po więcej. Podczas 4 dniowego pobytu byliśmy 3 razy. Nalewka przepyszna, idealnie wyważony smak, nie za mocna (17,5%), można spokojnie się delektować nawet nie lubiąc mocnych alkoholi. W środku super wystrój, na zewnątrz wysokie stoliki przy których można stanąć. Piękne kieliszki do nalewki. Bardzo polecam.

Dziękujemy, G2386GUsaras
Zrecenzowano 24 maja 2018

To na pewno będzie wasza najlepsza wiśniówka w życiu. Ani za słodka, ani za kwaśna, a w sam raz :))))) Ulegają jej nawet zatwardziali przeciwnicy nalewek.

Dziękujemy, Anna Aneta R
Zrecenzowano 14 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Super fajne miejsce na szybkiego szota ! Pyszna domowa wiśniówka - zupełnie jak kompot u mamy i babci ( z odrobina procentów ) :) bardzo smacznie , obsługa miła - klimat niezwykły! Polecam !

Dziękujemy, katewozniacky
Zrecenzowano 3 kwietnia 2018

Sympatyczne miejsce w którym można na szybko wypić wiśniówkę. Obsługa sprawna, szybka mimo znacznej liczby klientów. Wiśniówka przepyszna. Obowiązkowy punkt na trasie zwiedzania Kijowa.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Łukasz P

Drunken Cherry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lwów, Lviv Oblast
Lwów, Lviv Oblast

Byłeś(-aś) w Drunken Cherry? Podziel się wrażeniami!