“Jedzenie ok, straszna toaleta”
Bounty — recenzja

Bounty
Nr 6 wśród 134 Restauracje (Szibenik)
Zrecenzowano 7 września 2019

Jedzenie ok, smakiem wyróżniały się frytki i tuńczyk :) stara i brudna toaleta. Między stołami krąży kot, przed którym obsługa ostrzega, ze może ugryźć... groteska

Dziękujemy, B3516XPpaulinas

Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszny burger i cudowne ziemniaczki. Bylismy z mężem w tym i w ubiegłym sezonie smak ten sam doskonały. Nie jestem fanką mięsa ale mięso z tego burgera mogę zaliczyć do najlepszych jakie jadłam. Naprawdę warto, wszystko jest przygotowywane ze świeżych produktów (żadnych mrożonek) , do tego pyszne ziemniaki i mała surówka. Przesympatyczna właścicielka z którą mieliśmy okazję chwilę porozmawiać. Miejsce, którego nie można pominąć będę w Szybeniku.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne , próbowaliśmy 4 dań wszystkie super, do tego dobre wina , ciasto i obsługa wykonująca swoją pracę z wielką pasją , trafiliśmy to kierując się opiniami z netu a dodatkowo była ta restauracja nam najbliżej , spotkaliśmy ludzi z Polski , którzy wcześniej już tu jedli i polecali to miejsce - jak się okazało z uzasadnieniem - właścicielka z ogromną pasją mówi o wszystkim co oferują , dbajc o nasz portfel informuje o wielkościach porcji i sugeruje aby ciemku nie zamawiać całej - super miejsce

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, mfortecki
Zrecenzowano 19 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, slow food (very ). Ceny wcale nie niskie ale warte jakości posiłku. Świetna obsługa. Miła właścicielka.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, 254patrycjal
Zrecenzowano 15 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy w paru miejscach w Chorwacji, lecz tutaj jest chyba najlepszy stosunek ceny do jakości! Serdecznie polecam!

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Marcin K

Bounty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vodice, Sibenik-Knin County

Szibenik, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Bounty? Podziel się wrażeniami!