Szibenik

“Świetny widok, dobre jedzenie”
Restaurant More — recenzja

Restaurant More
Nr 15 wśród 135 Restauracje (Szibenik)
Zrecenzowano 5 września 2019

Doskonała atmosfera, widok na nadmorską promenadę i jachty, a jedzenie dobrze podane i skomponowane, warto było czekać

Dziękujemy, jbil56

Zrecenzowano 3 września 2019

Rzeczywiście czas oczekiwania jest trochę długi ale za to warto poczekać. Jedzenie pyszne, zupa rybna bardzo delikatna jak u mamy. Ceny bardzo przystępne i super pomocna obsługa. Sporo dań w wersji bezglutenowej.

Dziękujemy, Kiki K
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam grillowane kalmary... Oczywiście dostałam je z frytkami sałatą i jak to robi się w większości restauracji w HR z koszykiem chleba... Porcja była tak wielka, że wzięłam resztę na wynos. Czas oczekiwania owszem dość długi, restauracja pełna i po daniu które mi przyniesiono widać, że owoce morza świeże tak jak reszta. Warto było czekać. Delektowalam się każdym kęsem.

Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce z miłą obsługą i przyzwoitym jedzeniem. Restauracja położona nad samą zatoką, więc dociera morska bryza. Niestety całość wizyty popsuło koszmarnie długie oczekiwanie na zamówienie. Szkoda bo musieliśmy jeść w dużym pośpiechu. Ceny poniżej średniej ale tylko gotówka.

Dziękujemy, 847grzegorzp
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wraz z żoną i raczej nie powtórzymy tej przygody. Risotto rozgotowane i bez smaku, ale porcja duża. Makaron przeciętny, ale porcja także duża. Całość ratuje miła obsługa choć czas oczekiwania na rachunek woła o pomstę do nieba. Ceny przeciętne, piwo z nalewka 22 kuny. Cały posiłek 166 kun.

Dziękujemy, elem84-4t

Restaurant More — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vodice, Sibenik-Knin County

Szibenik, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Restaurant More? Podziel się wrażeniami!