Szibenik

“Świetne ”
Restaurant More — recenzja

Restaurant More
Nr 15 wśród 135 Restauracje (Szibenik)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam grillowane kalmary... Oczywiście dostałam je z frytkami sałatą i jak to robi się w większości restauracji w HR z koszykiem chleba... Porcja była tak wielka, że wzięłam resztę na wynos. Czas oczekiwania owszem dość długi, restauracja pełna i po daniu które mi przyniesiono widać, że owoce morza świeże tak jak reszta. Warto było czekać. Delektowalam się każdym kęsem.

Dziękujemy, Joanna W

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce z miłą obsługą i przyzwoitym jedzeniem. Restauracja położona nad samą zatoką, więc dociera morska bryza. Niestety całość wizyty popsuło koszmarnie długie oczekiwanie na zamówienie. Szkoda bo musieliśmy jeść w dużym pośpiechu. Ceny poniżej średniej ale tylko gotówka.

Dziękujemy, 847grzegorzp
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy wraz z żoną i raczej nie powtórzymy tej przygody. Risotto rozgotowane i bez smaku, ale porcja duża. Makaron przeciętny, ale porcja także duża. Całość ratuje miła obsługa choć czas oczekiwania na rachunek woła o pomstę do nieba. Ceny przeciętne, piwo z nalewka 22 kuny. Cały posiłek 166 kun.

Dziękujemy, elem84-4t
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Najtańsza restauracja w głównej części miasta na promenadzie. Jedzenie średniej jakości, miła obsługa. Nie poszłabym tam drugi raz.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, BeetlesBug
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie w bardzo miłej atmosferze. Obsługa na plus. Jedynym minusem jest brak możliwości zapłacenia kartą.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, marcinw569

Restaurant More — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vodice, Sibenik-Knin County

Szibenik, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Restaurant More? Podziel się wrażeniami!