“Cevapici”
Gricko Grill — recenzja

Gricko Grill
Nr 7 wśród 262 Restauracje (Zadar)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ok. Skusiły mnie recenzje i się nie zawiodłem. Zamówiłem vielkie cevapici (te na patyku) oczywiście w bułce, grilowane warzywa i pomidor z mocarellą i bakłażanem, do tego ajvar i kajmak (po raz pierwszy, coś jak bryndza). Na menu są zdjęcia dla ułatwienia. Za wszystko 129 kn czyli wg. mnie przyzwoicie. Bardzo smaczne i SZYBKO podane. Tylko patrzcie o której czynne, ja trafiłem o 14 i była przerwa do 18. Obsługująca kelnerka pomocna, mówi po angielsku. POLECAM

Dziękujemy, Piotr J

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Do Grico dotarliśmy dzięki recenzjom z tripadvisor.com. Mogę tylko potwierdzić. Jedzenie absolutnie pyszne, a porcje spore. Obsługa sprawna i uśmiechnięta. Co prawda płatność tylko gotówką, jednak to nie kłopot przy tylu plusach! Polecam!

Dziękujemy, Marcin A
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy danie dla 4 osób( grilowy mix ). Bardzo duża porcja, z trudem daliśmy radę zjeść wszystko. Mix obejmuje 4 rodzaje mięs. Cena 179kn. Polecam dobrać sezonową sałatkę z pomidorów. I obowiązków sos Tartak.
Musicie zaopatrzyć się w gotówkę bo lokal Nie akceptuje płatności karta ://

2  Dziękujemy, 352olap
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemnie, obsługa troszkę do poprawy bo jest tylko jedna pani kelnerka,ale za to bardzo miła :)

Dziękujemy, martita99999
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z bardzo smacznym i przystępnym cenowo jedzeniem! Mięso i sosy do niego - pierwsza klasa. Porcje duże. Przed lokalem kilka miejsc parkingowych. Polecam gorąco!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dominika P

Gricko Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zadar, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Gricko Grill? Podziel się wrażeniami!