“Smacznie”
Trattoria Canzona — recenzja

Trattoria Canzona
Nr 34 wśród 262 Restauracje (Zadar)
Kuchnie: Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 2 września 2019

Przyjemny lokal, dużo stolików na zewnątrz. Obsługa miła, można porozumieć się po angielsku. O ile zupy i makarony smaczne, o tyle risotto z owocami morza nie zachwyciło. Za to porcje bardzo duże, ceny OK. Mogę spokojnie polecić :)

Dziękujemy, Elżbieta B

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Dzisiaj w restauracji z rodzinà zostaliśmy bardzo arogandzko potraktowani przez kelnera. Wydarł się na nas na środku, dzieciom wyrwał karty. Tylko dlatego ze po 10 min oczekiwania postanowilośmy sami usiąść przy stolikach. Oceniam zachowanie kelnera jako skandaliczne i nie do przyjęcia.

Dziękujemy, MonikaZ1868
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia najlepsza wloska w Chorwacji porcje duze w rozsadnej cenie ....pyszne domowe wino mila obsluga na prawde warto tu wrocic my juz 3 raz tutaj i przed wyjazdem na pewno przyjdziemy ...polecam palce lizac

Dziękujemy, 637dagaz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy penne z kurczakiem, pizze z szynka parmenska i rukola oraz tiramisu. Porcje duze, wszystko bardzo smaczne. Dzieciaki wcinaly az im sie uszy trzesly;) Rachunek rozsadny. Na pewno tam zajrzymy przy nastepnej wizycie w Zadarze.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, rafmik123
Zrecenzowano 10 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Danie, które zamówiłam bylo bardzo duze, smaczne, dobrze przyprawione i gorące. Obsługa bardzo miła. Na posilek nie czekałam długo, nie był tez drogi- mozna tutaj naprawdę dobrze zjesc, polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, BroniCikacz

Trattoria Canzona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zadar, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Trattoria Canzona? Podziel się wrażeniami!