“Polecam ;)”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Nr 15 wśród 262 Restauracje (Zadar)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja ma bardzo przyjemny wystroj, obsluga jest uprzejma. Czasami dlugo czeka sie na zamowienie ale nie ma sie co dziwic skoro wszystkie stoliki sa zajete. Jedzenie smaczne i nie drogie. Najlepszy sernik jaki jadlam w zyciu ;)

Dziękujemy, Karolina N

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna ryba - chyba dorada, żona i córka brały pizze, jedna z najlepszych jakie jadłem, byliśmy 2 dni z rzędu, do jedzenia super piwo Donat, nie takie siki jak Karlovaćka , drobny minusik za to że nie kroja pizzy w trójkaciki , szczególnie dla dzieci to kłopot.

Dziękujemy, arturb194
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Świetna pizza na cienkim cieście i sałatki, ładny wystrój, miła obsługa, umiarkowane ceny. Z kilku odwiedzonych restauracji podczas naszego urlopu w Zadarze, oceniam zdecydowanie najwyżej. Robicie świetną robotę!

Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie! Świeże, świetnie doprawione, mięso usmażone 'w punkt'. Ceny dosyć wysokie, aczkolwiek porównywalne do większości restauracji w Zadarze, za to porcje OGROMNE! Polecam! :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dobrytopek
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo uprzejma obsługa. Jedzenie rewelacyjne. Minus - brak miejsc parkingowych przed restauracją. Ceny raczej wysokie ale warto:-). Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, JJaroslaw

Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zadar, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!