Zadar

“Dobrze”

Zadar Jadera Traditional Restaurant
Nr 8 wśród 262 Restauracje (Zadar)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa smaczne jedzenie mimo ze z mikroweli odgrzewane czekałem na podanie dania 10 minut i risotto było w środku letnie

Dziękujemy, chlopmp

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamowilem zupe rybna dostalem sama wode z kilkoma ziarenkami ryzu. Potem prazone kalmary i bardziej gumowatych nigdy nie jadlem a to jest moje flagowe danie w Chorwacji.

Dziękujemy, 349waldemarg
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i świeże owoce morza. Polecam mule (dagnje na buzaru) i kalmary. Restauracja mieści się w samym centrum Zadaru ale na szczęście nie przy głównej ulicy.

1  Dziękujemy, pepokrk
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu poprzez TripAdvisor i to był strzał w 10. Świerze i pyszne jedzonko. A przede wszystkim porcje spore. Kolacja lub obiadek polecamy. I pozdrawiamy kelnera Marino doskonała obsługa.

1  Dziękujemy, 30micha_t
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak ktoś napisał: szału brak d*py nie urywa. Zamówiliśmy gulasz i Grillowany Kalmar. Kalmar był ok ale z nim szpinak z ziemniakami bez smaku. Gulasz słony, gnocchi takie za bardzo mączne. Jakim cudem to jest na drugim miejscu to nie wiem... 2* za dobrego kalmara tylko i wyłącznie.

Dziękujemy, Tutkowsky

Zadar Jadera Traditional Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zadar, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Zadar Jadera Traditional Restaurant? Podziel się wrażeniami!