Greeting to the sun

Nie przekonuje

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
847grzegorzp
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 506)

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa i warta zobaczenia instalacja. Byliśmy tam w trakcie dnia i późnym wieczorem. Zdecydowanie większe wrażenie robi gdy jest ciemno ale wtedy tez, w sezonie, jest tam ogromna ilość turystów. W tym roku (W sierpniu) instalacja była odgrodzona barierkami i nie można było na nią wejść, nie przeszkodziło to oczywiście niektórym ludziom aby złamać zakaz (dramat‍♀️).

Dziękujemy, Madiell
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pewno warto tu przyjść po zmroku, ale mnie coś takiego nie przekonuje. Trochę iluminacji, masa ludzi i sporo narzekań, bo zawsze jest ktoś niezadowolony. Może w jakąś ciemną noc bez tłumów turystów miało by to większy urok.

Dziękujemy, 847grzegorzp
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Instalacja świetlna odwzorowująca układ słoneczny. Wykonana z paneli fotowoltaicznych. Po zmroku ożywa ferią barw. W tle muzyka morskich organów. Są posasiedzku.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto przyjechać noca i zobaczyc ta instalacje świetlna. W dzień jest to po prostu mało atrakcyjny punkt. Ale nocą dzieje się magia

Dziękujemy, Srebrzysta
Zrecenzowano: 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Instalacja bardzo nam się podobała. Duże koło świecące i migające w ciemności ferią barw. Obserwacja tego zjawiska pochłania i przenosi w inny wymiar. Warto zobaczyć!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Monikaocenia