Zadar

“Dobre jedzenie ale...”
Pizzeria Sime — recenzja

Pizzeria Sime
Nr 41 wśród 263 Restauracje (Zadar)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w miarę dobre,słabo przyprawione może nawet mdłe. Podejście personelu do klienta jest bardzo słabe, może nawet aroganckie, słabo mówią i rozumieją po angielsku. Właściciel, starszy Pan obsługuje tylko niemców i dla nich jest mega miły, to wiadomo. Restaruracja wyłącznie dla jednej grupy docelowej.Ceny średnie jak na Zadar.

Dziękujemy, matt20190

Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super smaczne jedzenie,
Zarówno ryby, dania mięsne jak i pizzę.
Obsługa przemiła i kompetentna.
Ceny na poziomie polskich kurortów.
Wszystko spoko
Można płacić karta

Dziękujemy, micha_f388
Zrecenzowano 27 października 2018

Polecam restaurację SIME ( bardzo dobra i ceny nie wygórowane ). W menu znajdziemy zarówno pizze dla dzieci ( bardzo dobre cienkie ciasto ) jaki i coś dla bardziej wyszukanego podniebienia.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, AsiaPoznan
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje bardzo dobre jedzenie, tu jedliśmy najlepsze kalmary podczas całego wyjazdu. Obsługa nie do końca sympatyczna, byliśmy tu trzy razy, dwa razy obsługiwał nas ten sam kelner i za każdym razem pomylił coś w zamówieniach, do tego był nie miły. Innym razem obsługiwał nas inny kelner, który naprawdę się starał i przede wszystkich był miły i uśmiechnięty. Jeżeli ktoś wybiera się do tej restauracji to zalecam wcześniej zdobić rezerwacje, bo naprawdę jest oblegana.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 343magdap
Zrecenzowano 3 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza w korzystnej cenie. Przyjemna obsługa i fajne miejsce na uboczu. Bogate menu z jedzeniem i alkoholami

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, MartiniGoudini

Pizzeria Sime — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zadar, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Pizzeria Sime? Podziel się wrażeniami!