“Dobry steak”
La Famiglia — recenzja

La Famiglia
Nr 10 wśród 262 Restauracje (Zadar)

Super jedzenie, warto poczekac 20 min na stolik, bo mimo dużego obłożenia obsługa błyskawiczna. Fajny koncept i wysoką jakość :)

Dziękujemy, Rainbow K

Pierwszy dzień w Zadarze I od razu tam trafiliśmy, wybór śniadań może nie powala, ale jest zdecydowanie zadowalający. Smaczne acz dość drogie jedzenie, jednak wydaje się, że warto.

Dziękujemy, WawrzyniakSzymon
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Stoliki ustawione na zewnątrz w klimatycznej wąskiej uliczce, szybka i dobra obsługa, a jedzenie wyśmienite. Burger BIG BOY nie do przejedzenia. Pyszny i ogromny. Gnocchi fantastyczne. Polecamy.

Dziękujemy, MaenerysPhoenix
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Makaron z truflami przepyszny, burger także. Bardzo dobre frytki i sos. Obsługa miła nienachalna. Polecamy :)

Dziękujemy, cyganmichelle
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre zwłaszcza burger Big Boy którego nie byłem w stanie zjeść. Sos do frytek tafle bardzo przyjemny. Wszystko podane w bardzo ładny sposób przez bardzo miłą obsługę. Ceny adekwatne do standardu. Za obiad dla naszej dwójki zapłaciliśmy 255 kun. W tym burger z frytkami, gnocchi, 2 piwa i sok.

Dziękujemy, elem84-4t

La Famiglia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zadar, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w La Famiglia? Podziel się wrażeniami!