“Polecam ”
Peekaboo - Pizzeria — recenzja

Peekaboo - Pizzeria
Nr 32 wśród 210 Restauracje (Pula)

Bardzo dobra pizzeria. Ciasto idealne. Jedna z lepszych jakie jadłem. Lokalizacja też bardzo przystępna. Nie drogo w porównaniu do tego co oferują

Dziękujemy, kamilekmniam

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Przepysznie jedzenie i miła obsługa:) Polecamy zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Lokal klimatyzowany i przestronny. Jest czysto i przyjemnie. Zamowilismy pizzę i kanapkę z tuńczykiem oraz lemoniadę. Dodatki podawane osobno co jest fajnym rozwiązaniem. Wszystkim bardzo smakowało. Polecamy:)

Dziękujemy, PatrycjaS2807
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Serdecznie polecam tą pizzerie. Obsługa płynnie komunikuje się w językuangielskim z gośćmi , ciągłe zainteresowanie. Pizza rewelacja, ciasto idealne, dodatki równiez. Ciekawy wystrój, klimat i prezencja. Plus za osobna sale dla dzieci.
lokalizacja świetna. Bylismy na wczasach w Puli i przed powrotem mieliśmy ochotę na pizze. Nie zawiedlismy się. Polecam

Dziękujemy, xxxdominikxxxdom2018
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przez przypadek i byliśmy miłe zaskoczeni. Smaczne jedzenie, przemiły i pomocny personel. Wyśmienita pizza - dzieci zamówiły dokładkę. Dodatkowo „małpi gaj” dla dzieci. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Alicja G
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kapitalne ciasto pizzy + dodatki bardzo dobrej jakości. Pizza w rozmiarze L byla za mała dla dwójki i domówiłem bruschettę. Spokojnie starczyłaby tylko bruschetta :D Mila obsługa. Ceny bardzo przystępne. Chyba nasz najtańszy obiad w Puli w tym roku a najadłem się jak świnka ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, grzegorzp226

Peekaboo - Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Peekaboo - Pizzeria? Podziel się wrażeniami!