“Dobra knajpka”
Marco Polo — recenzja

Marco Polo
Nr 29 wśród 199 Restauracje (Pula)
Opcje wyżywienia: Dostawa
Opcje wyżywienia: Dostawa
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Obsługa bardzo dobra i uprzejma. Pizze smaczne( dobre proporcje składników równie dobrej jakości). Troszkę zawiodłem się poziomem pikantności pizzy Marco Polo (jeśli nie pomyliłem nazwy), liczyłem na większą pikanterie. Przy obładowaniu całego lokalu czas oczekiwania był w granicach 25-30 min.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, ThatDerkon

Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ceny przystępne, ale było nawalone tyle sera na pizzy, że aż była rozciapkana , także średnio. Krótki czas okczekwiania.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Kasia W
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajdowała się bardzo blisko naszego miejsca pobytu w Puli, podczas tygodniowego urlopu wybraliśmy się tam dwukrotnie - próbowaliśmy pizze, gnocchi oraz pljukanci (lokalny makaron) z truflami - wszystkie dania były bardzo smaczne i świeże! Pyszne jedzenie, duże porcje i niskie ceny! Lokal jest dość oblegany, jednak obsługa działa bardzo sprawnie:) polecam!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Daria M
Zrecenzowano 19 czerwca 2017

Podczas mojego tygodniowego pobytu w Puli to bylo moje miejsce nr 1 jesli chodzi o jedzenie z kilku powodow. bylo 10 min od mojego hotelu, bylo smacznie, niedrogo, z super oblsuga i mysle ze kazdy moze znalezc tam cos dla siebie. Wybor jest spory od wszelkiego rodzaju pizz po makarony, ravioli, salatki. Proste dania i smaczne. Polecam

Marco Polo was a place nr 1 during my stay in Pula and let me please explain why. First of all was situated only 10 min from my accommodation, was very tasty and not expensive at all, they have a huge range of pizza , pasta, salads, ravioli typical Italian food , very simple but tasty. Great staff as well very friendly , really worth to try

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Paulina-Selega
Zrecenzowano 4 października 2013

Przepyszne dania północno-chorwackie, pomysły czerpane z włoskich doskonałych makaronów i najlepsza pizza (jumbo - naprawdę duża). Przemiła obsługa, niskie ceny. Wrócimy tam z pewnością! :)

Termin wizyty: wrzesień 2013
    • Atmosfera
Dziękujemy, annamichalak88

Marco Polo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Marco Polo? Podziel się wrażeniami!